Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Sale konferencyjne w hotelach w Warszawie na 500 osób

sala

W jakim mieście w Polsce najlepiej jest zorganizować konferencję na dużą liczbę osób? Zdecydowanie w Warszawie. To stolica naszego kraju z dużą liczbą atrakcji i z łatwym dojazdem komunikacyjnym. Warszawa to nie tylko atrakcje i świetna lokalizacja, ale także ponad dwieście kilometrów lasu, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza i nieco się zrelaksować. Wracając do sal konferencyjno-szkoleniowych jeżeli szukacie dużej sali, na ponad pięćset osób, poniżej przedstawię Wam dwa miejsca, których nie można pominąć, organizując takie spotkanie. Wszystkie, pozostałe sale konferencyjne znajdziecie tu: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ tymczasem poznajcie dwa, świetne miejsca, które Wasi goście zapamiętają na długo.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
Lokalizacja:
Skalnicowa 21, Warszawa,
Kontakt:
27 80 000

Hotel DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, to czterogwiazdkowy hotel i jest jednym z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Przestrzeń na organizację spotkań biznesowych to ponad pięć tysięcy metrów kwadratowych! Taka ilość robi wrażenie. W hotelu może nocować nawet siedemset gości.

Oprócz ogromnego zaplecza, zaletą hotelu jest jego lokalizacja. Z centrum Warszawy można się tutaj dostać w zaledwie piętnaście minut. Blisko jest także do lotnisk, także przyjazd gości z lotniska do hotelu, nie będzie żadnym problemem.

Goście, którzy wybiorą się na konferencję własnym samochodem, mają do dyspozycji bezpłatny parking na czterysta pięćdziesiąt samochodów.

Decydując się na organizację szkolenia czy konferencji w tym obiekcie, mamy do dyspozycji wiele pięknych sal. Największa z nich to Sala Balowa, w której można zmieścić prawie dwa tysiące gości! Salę Balową można też podzielić na sześć mniejszych sektorów, co sprawia, że będzie idealna na wiele różnych spotkań biznesowych.

W całym obiekcie jest ponad dwadzieścia, świetnie wyposażonych sal konferencyjnych więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre

Lokalizacja: Grzybowska 63, Warszawa,

Kontakt: 22 356 55 55

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy, w pobliżu Dworca Centralnego. Niedaleko do hotelu, mają również Ci goście, którzy przylatują do Warszawy, na Lotnisko im Chopina.

W hotelu jest ponad dwanaście różnych sal, które można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc tym samym mniejszą i większą przestrzeń na organizację swojego spotkania. Największa z nich, to Sala Balowa Warsaw Hall, która pomieści nawet tysiąc sześćset gości. W hotelu jest też wyjątkowa sala – Sala Panorama, która zlokalizowana jest na dwudziestym szóstym piętrze budynku.

Do dyspozycji gości są też pokoje i apartamenty, które cechują się wygodą oraz elegancją.

Z każdego pokoju goście mogą podziwiać piękne widoki, a po konferencji czy szkoleniu mogą odświeżyć się w wannie lub pod prysznicem albo odpocząć i zregenerować siły w znanym łóżku – Hilton Serenity.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sale konferencyjne w hotelach w Warszawie na 500 osób

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0