Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Sala konferencyjna w hotelach ze Spa nad morzem

spa

Hotele posiadające sale konferencyjne nad morzem od wielu lat należą do czołówki zainteresowania wśród biznesmenów. Zawdzięczają to doświadczeniu i dużej wiedzy organizatorskiej wśród właścicieli tych obiektów. Bardzo często można zauważyć europejski poziom obsługi klienta. W tym miejscu konferencje, szkolenia, eventy tworzą osoby, którym zależy na swobodnej i komfortowej atmosferze. Aby jeszcze bardziej docenić swoich gości wiele obiektów decyduje się na własne SPA, które stają się wyjątkową wizytówką danej placówki.

Dolina Charlotty Resort & SPA

Lokalizacja: Strzelinko 14
Numer kontaktowy: (59) 847 43 73

Największym atutem Doliny Charlotty jest oddalenie od zgiełku miast, towarzyszą jej cisza i spokój. Więcej takich miejsc znajdziesz na stronie: http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/. Położona jest w malowniczej miejscowości Słupsk. Sale konferencyjne, są funkcjonalne i nowoczesne, a to wszystko zapewniają doskonałej infrastrukturze i sprawdzonym rozwiązaniom. 2 sale konferencyjne zapewniają organizację imprezy firmowej nawet do 370 uczestników. 120 ha, które należą do terenu Doliny Charlotty dają możliwość organizacji zabaw integracyjnych i sportowych również na świeżym powietrzu. Resort zlokalizowany jest w zacisznych lasach, nad jeziorem, w kameralnej atmosferze, zaledwie 10 km od morza. Główny budynek hotelu urządzony jest wygodnie i przytulnie, ponieważ meble są naturalne, ręcznie robione, zapewnia to niezwykły nastrój.
SPA wchodzące w skład tego niezwykłego miejsca przede wszystkim koncentruje się na programie terapeutycznym opartym na starobalijskich rytuałach, które przeprowadzane są przez balijskie terapeutki. Goście mają możliwość skorzystania, aż z 14 gabinetów do masaży i zabiegów, pokój relaksacyjny, basen, brodzik, sauny i jacuzzi.

Hanza Pałac **** Wellness & SPA

Lokalizacja: Rulewo 13
Numer kontaktowy: 607 584 303, 669 452 311

Hanza Pałac **** Wellness & SPA to miejsce, które jest otoczone malowniczym krajobrazem. Ten wyjątkowy obiekt zlokalizowany jest przy autostradzie, dzięki czemu łatwo i szybko można do niego dotrzeć. 4 klimatyzowane sale na terenie tego obiektu są doskonałe na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego. Dają one możliwość przeprowadzenia warsztatów dla 10 osób lub też dużego wydarzenia na 180 gości. Nad sprawnym przebiegiem eventów czuwa przydzielony koordynator, który dba o wszystkie szczegóły imprezy firmowej. Jeżeli organizujesz kilkudniową uroczystość Hanza Pałac **** Wellness & SPA zapewnia gościom luksusowe apartamenty, komfortowe pokoje lux, pokoje typu studio oraz classic. Wyjątkowy, pałacowy charakter nadaje ich pierwotna konstrukcja, ale nowoczesny, delikatny design.
Na terenie Parku znajduje się park linowy, kolejka tyrolska, plac zabaw, mini zoo, trampolina i mały tor przeszkód. To idealne miejsce dla osób szukających relaksu, jak i klientów biznesowych. Oprócz uroku korzystania strefy basenowej i jacuzzi, relaksując się dodatkowo widokiem na park.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sala konferencyjna w hotelach ze Spa nad morzem

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0