Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Jaki model narzuty wybrać – narzuty pikowane i inne?

łóżko

Dom to inspiracja, która ukazana jest na wiele sposobów, jak i również przez poezję. „Miej ty sobie pałace, ja mój domek ciasny. Prawda nie jest wspaniały, szczupły, ale własny.”
– Ignacy Krasicki.

Oryginalne kolory w stylu klasycznym.

Narzuty pikowane to modele okryć z przeznaczeniem dla łoża sypialnianego, są one eleganckie, o dużym rozmiarze, wykonane z poliestru. I tego rodzaju okrycie na łoże będzie dodatkiem, któremu już nic nie brakuje. Sypialnia będzie mieć idealne uzupełnione dodatki. Gdyż sama pościel nie wystarczy, by tworzyła świetny efekt.
Pościel może szybko ulec zabrudzeniu, zwłaszcza, gdy mamy małe dziecko, to może się zdarzyć ziemia z kwiatków lub wylane modyfikowane mleko.
Zastosowanie narzuty może uratować wieczorne zmęczenie i położenie się do czystej pościeli, która nie jest pokryta okruchami, resztkami jedzenia małego dziecka., które w dzień mogło się schować w sypialni i bawić tym, co wpadło pod małe rączki.

Model narzuty w stylu klasycznym ma bardzo wyszukany kolor, ciemny turkusowy. Wpływa on na całe pomieszczenie, a wielkie łoże to mebel, który zakrywa prawie całą sypialnię. I może on mieć zastosowaną jedynie pościel i narzuty, w rozmiarze 200 * 220 lub ciut-kę mniejsze. Jednak nie można tu stosować mniejszych rozmiarów. A na rynku raczej oferowane są kołdry, pokrycia dla kołder w dużych rozmiarach.

Narzuta z nadrukiem, bogaty wybór, bogate kolory i ciekawe wzory.

Narzuta to okrycie dla wersalek sof i kanap oraz łoża sypialnianego. Cudownie podkreśli i nada wyrazisty charakter całemu wnętrzu. Wpłynie na jakość i atmosferę panującą w pomieszczeniu.
Tego rodzaju model to:
Kolorowa Narzuta Flamingo ( 200*220 cm)

Model ten ma dopracowany każdy szczegół, nie ma tu miejsca na niedoskonałości, wybrakowania, czy braki we wzorze.

Wspaniały wzór przypominający kwiatowe tropiki, ma on bogato obsadzone po obu stronach kwiaty, a wnętrze pozostawiono zupełnie białe z napisami. W górnej części są umieszczone dwa duże flamingi, które skierowane są głowami do siebie.

Młodzieżowa narzuta (170 * 210 cm), ten model wykonany z miękkiego materiału, z wyrazistymi kolorami, wzór typowo młodzieżowy, sprawi, że pokój młodziana będzie zadbany, a dziecko ucieszy się z nowego image wnętrza. Narzuta odda cały blask pomieszczeniu.
Reasumując, świetne okrycie to najlepsze rozwiązanie, by podkreślić lub zmienić wygląd pomieszczenia. Tak niewiele potrzeba, aby wnętrze zupełnie zostało odmienione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jaki model narzuty wybrać – narzuty pikowane i inne?

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0