Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Zegarki i gadżety dla aktywnych

zegarek fitness

Chociaż powszechnie uważa się, że to mężczyźni bardziej zainteresowani są nowinkami technicznymi, również wiele pań ceni praktyczne gadżety. Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, lubisz wyjazdy poza miasto, wycieczki w góry lub dalekie podróże, z pewnością przydadzą Ci się urządzenia przeznaczone specjalnie dla miłośników sportu.

Dla wielbicieli sportów ekstremalnych i podróżników

Osoby, które często wybierają się w podróż, zwiedzają inne kraje, podziwiają piękną przyrodę oraz cenne zabytki z pewnością chciałyby uwiecznić te chwile na dłużej. Warto więc mieć przy sobie specjalną kamerę, za pomocą której można zarejestrować najciekawsze momenty takich wypraw. Zwolennicy ekstremalnych sportów powinni wybierać wśród modeli odpornych na wstrząsy, piasek, czy wodę, przeznaczonych specjalnie do zadań specjalnych. Można mocować je w dowolnym miejscu, a do tego są lekkie i poręczne – doskonale sprawdzą się na nartach, podczas wycieczek w góry, czy każdej innej aktywności.

Na wyprawę w góry i nie tylko

Telefon komórkowy towarzyszy nam niemal przez cały dzień – zabieramy go do pracy, szkoły, na spotkania z przyjaciółmi, a także na górskie wycieczki. Aktywne kobiety z pewnością zadowolone będą ze specjalnego modelu o niewielkiej wadze, za to dużej odporności na zadrapania i z ekranem umożliwiającym korzystanie z niego niezależnie od warunków pogodowych. W górach przyda się również:

  • kompas,
  • barometr,
  • termometr.

Tego typu funkcje mają zegarki Casio dostępne na czaszegarkow.pl.

Dla miłośniczek fitness

Jeśli chcesz kontrolować postępy w treningu, jak ilość spalonego tłuszczu, czy przebytych kilometrów, dobrą propozycją dla Ciebie będzie specjalna opaska, która ponadto zmierzy tętno i rytm serca oraz sprawdzi jakość snu.

Wbudowany GPS, kalendarz, czy informacje pogodowe to dodatkowe funkcje, które z pewnością przydadzą się podczas długiego joggingu. Jeśli lubisz w trakcie treningu słuchać muzyki, spraw sobie specjalne słuchawki dla sportowców – ich kształt gwarantuje, że nie będą wypadać z ucha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zegarki i gadżety dla aktywnych

Artykuł przeczytasz w: 1 min
0