Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

ZdrowieJEMY – jogurt prebiotyczny typu greckiego z inuliną

jogurt

Jogurty naturalne są bardzo zdrowe, dlatego stanowią ważny element diety wielu osób. Zawierają żywe kultury bakterii, nie ma w nich sztucznych dodatków i barwników oraz są bardzo smaczne. Właśnie taki jest nowy Bieluch – bogate źródło wapnia oraz witamin B2 i B12!

Co to za jogurt?

Bieluch typu greckiego bez mleka w proszku podbija serca i kubki smakowe kolejnych osób. W jego składzie znajduje się jedynie 10% tłuszczu oraz mleko naturalne i żywe kultury bakterii. Dlaczego właśnie ten produkt wyróżnia się zdecydowanie na tle swojej konkurencji? Przede wszystkim dobrze smakuje i nie zawiera mleka w proszku ani cukru. Produkowany jest metodą termostatową, co oznacza, że proces fermentacji i dojrzewania zachodzi w każdym kubeczku osobno.

Bieluch z owocami i muslie

Śnieżnobiały jogurt w połączeniu z pysznymi i soczystymi owocami jest jeszcze smaczniejszy. Można dodawać go do owocowych sałatek, ale też zwykłych sałat. Doskonały jest w połączeniu z musli i gęstymi koktajlami. Idealnie zastępuje niezbyt zdrową śmietanę, dlatego zawsze warto mieć choć jeden kubeczek w lodówce. Mniej lub bardziej schłodzony, zależenie od pory roku i gustu – Bieluch spełnia oczekiwania zawsze i wszędzie!

Wpływ na zdrowie

Jak już zostało wyżej wspomniane, Bieluch zawiera żywe kultury bakterii jogurtowych, które świetnie uzupełniają i regulują mikroflorę jelitową. Warto więc jeść go szczególnie w czasie antybiotykoterapii, ale też podczas stosowania różnych diet i osłabienia układu immunologicznego. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby delektować się nim każdego dnia, czy to rano podczas śniadania czy też po kolacji. Bieluch może być pysznym podwieczorkiem, smacznym deserem, na który czeka się z niecierpliwością. Każda łyżeczka tego smakowitego jogurtu to solidna dawka witamin i minerałów, wapnia oraz witamin z grupy B.

Uwaga konkurs!

Oprócz tego, że Bieluch rozpieszcza kubki smakowe i wspiera zdrowie, może też pomóc zgarnąć wyjątkowe nagrody. Co trzeba zrobić, aby je wygrać? To bardzo proste! A wszystko wytłumaczone zostało w regulaminie konkursu: http://smbieluch.pl/pl/konkurs.

Oprócz tego, że Bieluch rozpieszcza kubki smakowe i wspiera zdrowie, może też pomóc zgarnąć wyjątkowe nagrody. Co trzeba zrobić, aby je wygrać? To bardzo proste! A wszystko wytłumaczone zostało w regulaminie konkursu. Wystarczy kupić przynajmniej 6 promocyjnych kubeczków jogurtu Bieluch 20 g, wyciąć z wieczka czerwone języczki i przesłać pod wskazany adres. Do wygrania są bardzo wakacyjne nagrody, czyli piłka plażowa, torba termiczna, kijek do selfie, etui na telefon i czyścik Duszek.

Z Bieluchem zawsze jest życie nabiera wyjątkowego smaku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZdrowieJEMY – jogurt prebiotyczny typu greckiego z inuliną

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0