Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Zamień swoje ciało w piec spalający tłuszcz!

odchudzanie

Czy znasz to uczucie, kiedy wstajesz rano i wcale nie czujesz się rześka i pełna energii? Jedno spojrzenie w lustro potrafi skutecznie pogorszyć Ci nastrój na cały dzień. Masz wrażenie, że w każdym ubraniu wyglądasz źle, a ta świadomość zabiera Ci resztki pewności siebie. Brakuje Ci dalszej motywacji do działania, bo masz wrażenie, że zrobiłaś już wszystko, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. W Twoim planie działania pojawiły się zdrowa dieta i regularne treningi, a mimo wszystko Twoja waga ani drgnie? Nie poddawaj się tak szybko! Istnieją jeszcze inne sposoby, które sprawią, że walka z uporczywym tłuszczem wreszcie okaże się wygrana! Takie możliwości zapewnią Ci kroplówki witaminowe. Nie wierzysz, że to działa? Dowiedz się więcej!

Kroplówki odchudzające – jak to działa?

Wysokie stężenie toksyn w organizmie często jest przyczyną nadwagi i otyłości. Kiedy Twoje ciało jest nimi przeciążone, przekłada się to na spowolniony metabolizm i słabe przyswajanie cennych składników odżywczych. W efekcie, zamiast tracić na wadze, często przybywa Ci kilogramów, a tego stanu nie zmienia nawet najzdrowsza dieta czy intensywne ćwiczenia fizyczne. Na szczęście, decydując się na kroplówki witaminowe, masz szansę przestawić swój organizm z trybu magazynowania tłuszczu na tryb jego spalania. Na czym polega ich fenomen? Otóż w przeciwieństwie do stosowanych powszechnie suplementów i tabletek dostępnych w aptekach, składniki znajdujące się we wlewach dożylnych omijają Twój układ pokarmowy i trafiają bezpośrednio do Twojego krwiobiegu. Dzięki temu błyskawicznie dostarczają Ci cennej energii i przyswajasz wszystko prawie w stu procentach! Wówczas masz znacznie więcej siły podczas wykonywania treningów, Twoje ciało regeneruje się szybciej, a Twój metabolizm działa bezbłędnie.

Co zawiera kroplówka odchudzająca?

Świetnym rozwiązaniem dla Ciebie może być kroplówka odchudzająca FBC SlimBoost, która dostarczy Ci wszystkie cenne związki organiczne i minerały. W tego rodzaju odchudzającym wlewie dożylnym znajdziesz takie składniki jak L-karnityna, kwas alfa-liponowy oraz chrom, selen, cynk i jod. Żaden z nich nie znalazł się przypadkowo, gdyż wszystkie biorą aktywny udział w procesie spalania tkanki tłuszczowej.

L-karnityna jest naturalnie występującym aminokwasem, który stanowi jeden z podstawowych składników preparatów odchudzających. Do jej najważniejszych funkcji należy transportowanie kwasów tłuszczowych wewnątrz komórek, które następnie są przekształcane w energię. Często stosuje się ją w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego, gdyż wpływa ona na efektywność treningów i wydłuża czas ćwiczeń. Kwas alfa-liponowy (ALA) to organiczny związek chemiczny z grupy kwasów tłuszczowych omega-3, który jest doskonałym generatorem energii. Reguluje poziom glukozy i insuliny, dlatego często jest stosowany w leczeniu cukrzycy.

Poza tym jest to związek, który skutecznie hamuje łaknienie, ma właściwości oczyszczające i odmładzające oraz zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Organizm człowieka potrafi go wytworzyć w niewielkich ilościach, stąd konieczne jest jego dostarczanie z zewnątrz. Z kolei chrom reguluje stężenie glukozy we krwi oraz stosunek złego cholesterolu LDL do dobrego – HDL. Selen wspiera większość procesów metabolicznych oraz wzmacnia układ odpornościowy. Cynk to z kolei minerał, który m.in. polepsza pracę trzustki i wątroby, a poza tym jest on konieczny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Jod jest niezbędny do produkcji hormonów tarczycy – T3 i T4, a to z kolei przekłada się na pozostałe funkcje organizmu, takie jak wytwarzanie energii czy też prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, mózgu, serca czy mięśni.

Kroplówki odchudzające dla zapracowanych

Po co stosować kroplówki witaminowe, kiedy wspomniane składniki mogą być dostarczone poprzez zdrową i zrównoważoną dietę? Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy rzeczywiście w Twoim codziennym jadłospisie dajesz swojemu organizmowi wszystko, czego potrzebuje. Czy dostarczasz tych składników w odpowiednich ilościach, a jeśli nawet, to czy w pełni je przyswajasz? Jeśli wciąż walczysz z nadprogramowymi kilogramami, czujesz się ciężko i brakuje Ci energii, to znasz odpowiedź! Pamiętaj, że kiedy żyjesz w ciągłym biegu, istnieje spore prawdopodobieństwo, że możesz coś robić źle i nie zmienią tego nawet Twoje dobre chęci. Składniki znajdujące się w tego rodzaju wlewach dożylnych są dobierane indywidualnie i w pełni dostosowane do potrzeb Twojego organizmu. Z tego względu warto rozważyć tego rodzaju terapię – być może właśnie dzięki niej wreszcie spełnisz swoje marzenia o pięknej sylwetce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamień swoje ciało w piec spalający tłuszcz!

Artykuł przeczytasz w: 3 min
0