Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Witamina E, a piękna i gładka skóra

witamina E

Jak wiele każdy z nas byłby wstanie oddać za piękny wygląd i zatrzymanie młodości na długie lata. O tym marzy wiele ludzi, a szczególnie kobiety. Tutaj jednak pojawia się pewien problem. Mianowicie nie sposób jest to osiągnąć, bo najczęściej na marzeniach się kończy. Dla wytrwałych, którzy pragną mieć piękną cerę bez zmarszczek, wysuszeń mam dobrą wiadomość. Otóż nie jedna kobieta wie o tym, że do utrzymania pięknej urody niezbędna jest witamina E oraz wiesiołek dwuletni.

Właściwości witaminy E

O tej witaminie zbyt wiele nie mówi się. Jednak jej zalety dla organizmu są olbrzymie. Jedną z takich ważniejszych funkcji to właściwości przeciwutleniające, a tym samym odgrywa znaczącą rolę w funkcjonowaniu komórek. Co sprawia, że dzięki zaletom tej witaminy nasza skóra przestaje się starzeć? Komórki naszego ciała są atakowane przez szkodliwe wolne rodniki, które mają duży udział przy procesie przyspieszonego starzenia się.

Witamina E to bardzo silny antyoksydant, który skutecznie niszczy i usuwa wolne rodniki z organizmu. Tym samym witamina ta odtruwa wszystkie aktywne komórki organizmu, dzięki temu można liczyć na gładki, promienny wygląd cery. Dla osób, które mają problemy z trądzikiem, bardzo dobra wiadomość. Otóż witamina E łagodzi objawy trądziku, działa przeciwzapalnie.

Próbowałaś już wszelkich metod odmłodzenia swojej cery i utrzymania pięknej urody na kolejne lata, ale bez skutku. A rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy uzupełniać dietę o naturalną witaminę E, a efekt spotęguje wcześniej wspomniany wiesiołek dwuletni. Jego tajemnica tkwi w składzie. Zawiera on dwa bardzo ważne kwasy 9% GLA i ponad 70% kwasu cis-linolowego. Na pewno nic Ci te nazwy nie mówią, ale to nic.

Włączenie do diety wiesiołka spowoduje uzyskanie delikatnej i gładkiej skóry, a tym samym dochodzi do spowolnienia procesu starzenia, a gdyby tego było mało to włosy i paznokcie stają się mocne i zdrowe. To chyba wystarczający powód, żeby zacząć stosować te dwa składniki, które spowodują, że już zawsze będzie piękna i młoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witamina E, a piękna i gładka skóra

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0