Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Czy tabletki na powiększenie penisa są skuteczne?

mężczyzna

Tabletki na powiększenie penisa cieszą się coraz większą popularnością wśród mężczyzn chcących powiększyć penisa. Czy tabletki to panaceum na rozmiar penisa? Czym kierować się przy wyborze tabletek i czy warto je stosować?

Tabletki na powiększenie penisa – hit czy kit?

Powiększanie penisa tabletkami jest tematem spornym. Brak jednoznacznych badań potwierdzających skuteczność oraz takich, które by temu zaprzeczały. Dlaczego? Każde tabletki cechuje inny skład, dlatego też trzeba by było przeprowadzić badania dla każdego produktu z osobna. Producenci zlecają na własny koszt badania, które mają dowodzić o skuteczności ich preparatu. Dane jakie przedstawiają należy przyjmować z przymrużeniem oka, bo zazwyczaj są lekko zawyżone. Przed zakupem radzimy zapoznać się z opiniami na temat danego preparatu.

Nie wiesz jakie tabletki wybrać? Ranking tabletek powiększających znajdziesz na WiecejMeskosci.pl

Jak działają tabletki powiększające penisa?

Preparaty powiększające zawierają kompozycję skoncentrowanych ziół, uzupełnioną kompleksem witamin i minerałów. Składniki zawarte w tabletkach na powiększenie penisa regulują gospodarkę hormonalną zwiększając syntezę męskich hormonów oraz wpływają na lepsze ukrwienie penisa. W skutego tego podczas erekcji do ciał jamistych penisa napływa więcej krwi, tkanki się rozciągają a członek ulega powiększeniu.

Tabletki nie tylko na powiększanie penisa

Analizując skład tabletek dedykowanych na powiększenie penisa można dojść od wniosku, że przynoszą one również inne korzyści. Składniki takie jak żeń-szeń, palma sabałowa, miłorząb japoński, johimbina, epimedium, byzdyganek naziemny czy catuaba wpływają na lepszą potencję. Dobre preparaty skutecznie powiększają penisa, a jednocześnie polepszają potencję, zwiększają ilość produkowanych plemników, poprawiają krążenie krwi oraz dodają sił witalnych.

Powiększanie penisa – nie tylko tabletki

Poza stosowaniem tabletek istnieje jeszcze kilka innych metod na powiększenie penisa. Najstarszą metodą są ćwiczenia rozciągające. Przy regularnym ćwiczeniu po kilku miesiącach powinno się zauważyć przyrost długości oraz grubości członka. Urządzeniem działającym na podobnej zasadzie są ekspandery – które poprzez poddawanie penisa stałemu naciągowi nieco zwiększają jego rozmiary. Innym urządzeniem są pompki do penisa. Wytwarzając podciśnienie zwiększają napływ krwi do ciał jamistych członka, w wyniku czego zwiększa on swoje rozmiary. Powiększanie penisa tymi urządzeniami może wiązać się z uszkodzeniami mechanicznymi tkanek penisa, dlatego należy obchodzić się z nimi z rozwagą.

1 komentarz
  1. Monika pisze:

    Kiedyś miała takiego faceta, że chyba od urodzenia faszerował się tabletkami, hihih.
    Może i nie był dla faceta dla mnie ale w łóżku to potrafił cuda na kiju wywijać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czy tabletki na powiększenie penisa są skuteczne?

Artykuł przeczytasz w: 2 min
1