Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Szorowarka automatyczna – maszyna do mycia podłóg Karcher

mop

Utrzymanie czystości w miejscach publicznych jest bardzo ważne, jednak może być to trudne w niektórych przypadkach. W sklepach wielkopowierzchniowych, halach przemysłowych, galeriach handlowych czy obiektach sportowych musimy zadbać o bardzo duży obszar podłóg. W tej sytuacji doskonale sprawdzą się maszyny do mycia o wszechstronnym zastosowaniu. Zakup urządzenia oznacza nową jakość sprzątania oraz niesamowitą szybkość w czyszczeniu podłóg, schodów i posadzek.

Zasady działania szorowarki Kärcher podczas mycia podłogi

Wysokie oczekiwania klientów na pewno spełni funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu maszyna do mycia podłóg Karcher. To szorowarka maksymalnie prosta w obsłudze, wszechstronna i praktyczna, wykorzystywana w wielu miejscach. Jej efektywność działania sprawdzi się w zaciszu domowym, jak i w budynkach publicznych. Już podczas jednego przejścia roboczego Karcher usuwa zanieczyszczenia, kurz i śmieci. Powierzchnia pozostaje czysta, sucha i bezpieczna do użytku. Maszyna myje gorącą parą pod wysokim ciśnieniem, dzięki temu odspaja zabrudzenia i zabija drobnoustroje.

Szorowarki Kärcher do czyszczenia podłóg w budynkach użyteczności publicznej i nie tylko

Czystość podłóg w miejscach użyteczności publicznej dobrze świadczy o danym miejscu. Maszyna do mycia podłogi Karcher sprawdzi się zarówno do wielkich, jak i średnich powierzchni. Te specjalne urządzenia charakteryzuje ogromna wydajność i efektywność. Mamy wiele rodzajów tego typu urządzeń. Najprostsze to zamiatarki, bardziej specjalistyczne to szorowarki jednotarczowe lub polerki wysokoobrotowe. W przestrzeni publicznej sprawdzą się także automaty szorująco-zbierające prowadzone lub samojezdne. O wyborze maszyny decyduje głównie to, jaką szerokość roboczą masz do posprzątania.

Dezynfekcja natryskowa do wszystkich rodzajów podłóg twardych

Duże natężenie ruchu pieszych sprawia, że posadzki są bardzo zanieczyszczone w budynkach publicznych. W celu zapewnienia higieny ważne jest czyszczenie i dezynfekcja podłóg. Szorowarki automatyczne doskonale sprawdzają się do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni. Charakteryzują się prostą obsługą, a wykonują aż 3 operacje jednocześnie. Nanoszą produkt do dezynfekcji, rozbijają zanieczyszczenia, ponieważ posiadają szczotki tarczowe lub szczotki walcowe oraz zbierają brudną wodę za pomocą belki zasysającej. Podłoga pozostaje czysta oraz sucha. Urządzenia przeznaczone do mechanicznego czyszczenia są wysoce skuteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szorowarka automatyczna – maszyna do mycia podłóg Karcher

Artykuł przeczytasz w: 1 min
0