Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Sporty wodne – rozrywka na Ibizie

parasailing

Planując aktywne wakacje, warto wziąć pod uwagę Ibizę. To piękna wyspa otoczona krystalicznie czystą wodą, którą wyróżnia wysoka temperatura. Wspomniane warunki zachęcają do wielu różnorodnych aktywności i wzięcia udziału w sportach wodnych. Większość oferowanych atrakcji można znaleźć w zatoce miasteczka San Antonio. Zatokę charakteryzuje znacznie spokojniejsza woda niż w innych zakątkach wyspy.

Dla fanów podwodnego świata: nurkowanie i Seabob

Nurkowanie to marzenie osób pasjonujących się tajemniczym, podwodnym światem. To okazja do przełamania swoich barier i wykonania wspaniałych pamiątkowych zdjęć. Będzie to niezapomniana rozrywka, która zapewni adrenalinę i wspaniałe widoki. Oferowane lekcje nurkowania odbywają się pod czujnym okiem instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy klient może zatem poczuć się bezpieczenie i poddać się przyjemności zwiedzania wspaniałego podwodnego świata. Na miejsce nurkowania wybierana jest Punta Galera, w której znajdziemy podwodne jaskinie i wiele skał. Seabob umożliwi poruszanie się do 15 km/h podczas nurkowania. Urządzeniem można sterować za pomocą bocznych uchwytów.

Dla fanów adrenaliny: parasailing, flyboard, banany i wakeboard

Parasailing to atrakcja polegająca na locie na spadochronie holowanym przez motorówkę. Spadochron ma zamontowane siodełko, które da klientowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Lot nad miasteczkiem umożliwi podziwianie widoków z wysokości 100 metrów. Atrakcja jest wyjątkowa, ponieważ daje możliwość wspólnego spędzenia czasu nawet z 3 osobami. Te 15 minut będzie czasem, który wywoła dużą ilość adrenaliny i będzie stanowić miłe wspomnienie przez wiele lat. Flyboard to jazda na desce nad powierzchnią wody. Dzięki strumieniom wody będzie można wzbić się w powietrze. Dla fanów szalonej zabawy czekają również przejażdżki na bananie, czyli dmuchanej zabawce holowanej za motorówką. Atrakcja sprawdzi się również w przypadku rodzin z dziećmi. Do dyspozycji turystów jest również jazda na desce po wodzie. Bardziej doświadczone osoby będą mogły wykonywać tricki, a pozostali po prostu sunąć to tafli wody.

Dla fanów widoków

Ibiza oferuje wynajem skuterów wodnych lub wykupienie wycieczki na skuterach. Do prowadzenia skutera nie jest wymagany żaden kurs. Dzięki skuterom można zwiedzać wybrzeża wyspy oraz piękne piaszczyste plaże. Wynająć można również deskę z wiosłem (SUP), która będzie spokojną rozrywką dla rodziny i niezłą zabawą polegającą na utrzymaniu równowagi. Rodziny mogą również wypożyczyć kajaki, które cieszą się dużą popularnością. Kajaki nie wymagają dobrej kondycji i mogą skorzystać z nich nawet dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sporty wodne – rozrywka na Ibizie

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0