Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Skocz po zdrowie!

trampolina

Była moda na bieganie, pływanie, siłownie, jogę, zumbę. Teraz czas na fitness na trampolinach. Jest to połączenie zabawy i sportu. Podczas jednego treningu można spalić do 1000 kalorii! Skocz po zdrowie z trampoliną już dziś.

Zalety trampolin

Ćwiczenia na trampolinach łączą fitness z super zabawą! Nie ma nic lepszego od uprawiana sportu w grupie przy przebojowej i głośnej muzyce. Daje to większego kopa i poweru oraz lepsze rezultaty. JUMPit to największa trampolina fitness na rynku. Jej średnica wynosi aż 137 cm. Dzięki temu mogą z niej korzystać drobne osoby jak i większe. Dlatego na trampolinach skaczą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Mata do skoków została wyprodukowana z bardzo wytrzymałego materiału PP MESH. Posiada aż 66 mocowań. Dzięki regulacji baru (kierownicy) w łatwy sposób można dostosować trampolinę do swojego wzrostu. Sprzęt jest bardzo stabilny i wytrzymały. Średnica rur wynosi 32 mm. Odkręcane nóżki ułatwiają przechowywanie trampoliny w klubie fitness oraz w trakcie transportu. Sprzęt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, co gwarantuje najlepszą jakość oraz pełny i przyjazny serwis.

Co zyskujemy dzięki skokom na trampolinie?

– spalamy do 1000 kalorii na godzinę (to więcej niż podczas biegania, pływania i jeździe na rowerze);

– modelujemy sylwetkę (pozbywamy się „oponki z brzucha”, rzeźbimy łydki i pośladki);

– wzmacniamy mięśnie całego ciała;

– przyspieszamy przemianę materii;

– wydalamy toksyny z organizmu oraz poprawiamy jego wydolność;

– poprawimy także pracę układu krążenia;

– wydzielamy endorfiny, które odpowiadają za hormon szczęścia – po zajęciach z trampolin schodzimy uśmiechnięci i pełni energii;

Dla kogo są trampoliny i gdzie można skakać?

Jak widać, fitness na trampolinach to same korzyści dla zdrowia i ciała. Nie pozostaje nic innego jak tylko wstać z kanapy i iść na trampoliny. Skakać mogą wszyscy: kobiety jak i mężczyźni. Nieważny jest wiek oraz sprawność fizyczna. Na zajęcia przychodzą osoby młode jak i starsze. Treningi na trampolinach są dostosowane dla każdego. Dzięki nim stopniowo poprawisz swoją sprawność oraz zauważysz szybkie zmiany na swoim ciele. Zajęcia na JUMPit prowadzą przeszkoleni instruktorzy fitness. Same szkolenia dla instruktorów zostały przygotowane pod patronatem IFAA Polska, co daje pewność, że jest to na najwyższym światowym poziomie. Każdy może przyjść i sprawdzić, jaką frajdę przynoszątrampoliny JUMPit. Zajęcia odbywają się w całej Polsce m.in. w Radomiu, Pruszczu Gdańskim, Łodzi, Zgierzu, Elblągu, Warszawie i Koszalinie. Pełna lista miast dostępna jest na stronie www.jumpit.fitness.

1 komentarz
  1. Ania pisze:

    Kocham trampolinki i zajęcia na nich. Bardzo polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skocz po zdrowie!

Artykuł przeczytasz w: 2 min
1