Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Przepiękne pyłki do zdobień paznokciowych

zadbane paznokcie

Moda na piękne, zadbane paznokcie nie przemija. Każda kobieta, która dba o swój wygląd, powinna prezentować nawilżone, wygładzone dłonie z zadbanymi, zdrowymi paznokciami. Niezwykle rozbudowana baza ofert produktów kosmetycznych do odżywienia, pielęgnacji i stylizacji paznokci, zachęca do testowania różnych produktów. Jeżeli tryb pracy lub naturalna skłonność do łamliwości paznokci, uniemożliwiają posiadanie naturalnych, pięknych i wypielęgnowanych paznokci, świetnym rozwiązaniem okazuje się wizyta w salonie kosmetycznym, gdzie profesjonalistka zatroszczy się o doskonałą stylizację paznokci w idealnie dobranej do uwarunkowań i chęci klientki, technice.

Stylizacja paznokci

Nowy sezon to nowa moda w stylizacji paznokci, obecnie bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientek cieszy się lustro na paznokciach. Idealnie gładką taflę, odbijającą światło, kosmetyczki osiągają specjalnym produktem, z pomocą którego paznokcie efekt lustra są zrobione starannie. Profesjonalny produkt do osiągania efektu lustra doskonale sprawdza się w nowoczesnej, modnej stylizacji. Świetna jakość produktów, starannie wyselekcjonowanych przez M.K. Cosmetics stosowanych do profesjonalnego zdobienia paznokci, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Wygodne użycie produktu, dzięki zastosowaniu aplikatora, gwarantuje uzyskanie nienagannego efektu, który będzie utrzymywał się długo i nie ulegnie odpryskom.

Efekt lustra na paznokciach sprawi, że kobiece dłonie będą wyglądały nowocześnie, świeżo i modnie. Podążając za trendami w stylizacji paznokci, warto przetestować lustrzany efekt, a spektakularne rezultaty z pewnością będą zachwycające.

Po efekt do kosmetyczki

Paznokcie zrobione w salonie i pyłki z M.K. Cosmetics posiadają zawsze zachwycający, pod warunkiem, że trafimy do wprawnej osoby, używającej dobrej jakości produktów. Bardzo modny w stylizacji pyłek magnetyczny stwarza bardzo zróżnicowane i szerokie możliwości zdobienia paznokcia, a zastosowanie go przynosi zdecydowanie ciekawsze i trwalsze efekty niż tradycyjne lakiery cat eyes. Wiele wersji kolorystycznych pyłku Magnetic  to nieograniczone możliwości zdobienia, od delikatnego efektu przyprószenia, poprzez większą ilość błyszczących drobinek, po ciekawe wzory, tworzone na paznokciach przez profesjonalistki, najlepsze w branży. Nakładając na paznokcie pyłek Magnetic, należy zmieszać go z topem (do zdobienia wzorkami najlepszy będzie TOP NO WIPE), następnie przyłożyć magnes i efekt końcowy utwardzić.

Zastosowanie modnego pyłku w jednym bądź kilku kolorach, stwarza możliwości osiągnięcia znakomitych rezultatów, gdzie kocie oko wygląda profesjonalnie, ciekawie, intrygująco i zachowuje efekt głębi na paznokciach. Zgodnie z trendami, warto poznawać nowe możliwości w stylizacji paznokci, pyłek daje ich naprawdę dużo, a efekt za każdym razem zachwyca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przepiękne pyłki do zdobień paznokciowych

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0