Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Pomysły na prezent dla kobiety aktywnej fizycznie

mięśnie brzucha

Kobiecie aktywnej fizycznie na prezent można ofiarować możliwość dalszego rozwoju ruchowego, np. w postaci karnetu na ćwiczenia. Świetnym treningiem na rozwój całego ciała jest crossfit, taniec na rurze, wspinaczka czy indor cycling. Na urodziny czy imieniny bliskiej osobie można też podarować indywidualnie dobrany plan dietetyczny.

Karnet na crossfit

Inspiracją na urodzinowe upominki dla bliskiej osoby są wyjątkowe prezenty dla niej w prezentmarzeń. Na portalu znajdują się różnego rodzaju atrakcje podzielone na kategorie, aby ułatwić poszukiwania wymarzonego preznetu. Kobiecie aktywnej można ofiarować karnet na crossfit. Zajęcia obejmują ćwiczenia siłowe, szybkościowe, eksplozywne, gimnastyczne oraz wytrzymałościowe. Trening jest intensywny i trwa stosunkowo krótko. Ze względu na dużą różnorodność ćwiczeń, nie jest nudny, a każde zajęcia wyglądają inaczej. Crossfit pozytywnie wpływa na wytrzymałość, koordynację ruchową, moc mięśni i precyzję ruchu, a także poprawia sprawność układu oddechowego i krążenia.

Indywidualny plan dietetyczny

Osoby, które ćwiczą regularnie zwracają uwagę na to, co jedzą. Odżywiając się zdrowo i racjonalnie, można zwiększyć efektywność treningów. Rewelacyjnym pomysłem na prezent dla niej jest zatem voucher na wizytę do dietetyka, który dobierze plan żywieniowy do indywidualnych potrzeb, zdrowia, a także realnych oczekiwań względem treningów.

Taniec na rurze

Siostrze, żonie, dziewczynie czy przyjaciółce można ofiarować w prezencie karnet na zmysłowy pole dance, czyli taniec na rurze. Zajęcia skutecznie wyszczuplają sylwetkę, ponieważ angażują większość mięśni, zwłaszcza brzucha, nóg oraz ramion. Pole dance łączy w sobie elementy tańca, gimnastyki oraz akrobatyki. Regularny trening nie tylko pozytywnie wpływa na wygląd całego ciała, ale również zwiększa pewność siebie i uczy poruszać się z wdziękiem i gracją.

Indor cycling

Indor cycling to jazda na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki. Zajęcia mają na celu poprawić wydolność układu oddechowego oraz pracę mięśni, zwłaszcza dolnych partii ciała. Karnet na zajęcia indor cycling to świetny pomysł na prezent dla dziewczyny, która chce np. potrenować przed letnimi wycieczkami na rowerze czy po prostu skorzystać z innej aktywności fizycznej niż zwykłe ćwiczenia na siłowni. Zajęcia pomagają zrzucić zbędne kilogramy oraz poprawiają pracę układu krążenia.

Indywidualny kurs wspinaczki

Kurs wspinaczki to inspiracja na prezent dla dziewczyny aktywnej fizycznie. Wspinaczka poprawia koordynację ruchową, ćwiczy mięśnie nóg oraz rąk, a także uczy koncentracji i cierpliwości. Zajęcia są całkowicie bezpieczne, ponieważ uczestnik ma na sobie specjalny sprzęt asekuracyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pomysły na prezent dla kobiety aktywnej fizycznie

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0