Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Pomysł na świetne zajęcie w czasie wolnym? Tak, to właśnie taniec!

pole dance

Mój chłopak od zawsze fascynował się hip hopem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze energiczny, a gdy słyszał legendy hip hopu nie dało się go ściągnąć z parkietu. Niestety jego rodzice nie widzieli w nim tancerza, a dokładniej nie uważali, że to zajęcie dla porządnego człowieka. Ich pierwsze skojarzenie ze słowem hip hop to gangsterzy z filmów i rozboje w biały dzień. Tak o to mój chłopak nie rozwijał swojej pasji, ponieważ nie miał możliwości na udoskonalenie swoich umiejętności, a śmiało mogę powiedzieć, że nie były to nieprzemyślane wygibasy na szkolnych potańcówkach. Ostatnio postanowiłam sprezentować mu warsztaty taneczne z hip hopu, aby poznał ludzi tak samo zakręconych na punkcie tego stylu tańca i przekonał się jak wiele radości może mu to sprawić. Poszukiwania odpowiedniej szkoły zajęły mi najwięcej czasu.

Z racji tego, że oboje studiujemy w Warszawie miałam duże pole do popisu, jednak po sprawdzeniu wszystkich możliwości postanowiłam skorzystać z oferty Egurrola Dance Studio https://taniec.com.pl/br/ . Opinie wśród znajomych przekonały mnie również, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla mojego chłopaka. Po zapisaniu go na kurs i przekazaniu mu tej wieści denerwowałam się za nas oboje. Bałam się, że zrazi się już po pierwszych zajęciach i zrezygnuje z dalszych spotkań, ale on wrócił z pierwszej lekcji zmęczony, ale wciąż uśmiechnięty i głośno powiedział, że nie może doczekać się dalszej części kursu. Jest on pod opieką profesjonalnych instruktorów tańca, którzy tak samo jak on kochają świat hip hopu i rozumieją swoich podopiecznych i ich potrzeby. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera co jeszcze bardziej uskrzydla mojego chłopaka, ponieważ jest on osobą bardzo otwartą. Tak bardzo spodobał mu się pomysł kursów tańca, że teraz namawia mnie na znalezienie czegoś co mnie zainteresuje. Kto wie, może Egurrola Dance Studio nawet z osoby bez ani grama talentu zrobi gwiazdę tańca na miarę talent show? Przekonam się o tym już w najbliższym czasie, gdy w końcu zdecyduje się na jeden z oferowanych przez szkołę kursów.

Dużym atutem tej szkoły tańca jest również to, że jej placówki rozmieszczone są na terenie całego kraju dzięki czemu dużo osób ma możliwość skorzystania z lekcji tańca na najwyższym poziomie. Wiem o tym, ponieważ brat mojego chłopaka wraz z jego narzeczoną postanowili wybrać Egurrola Dance Studio w Grodzisku Wielkopolskim https://taniec.com.pl/gm/ aby uzyskać fachową pomoc w ich wymarzonym weselnym pierwszym tańcu.  Narzeczeństwo miało w głowie prawdziwą magię, a lekcje indywidualne z instruktorem pozwoliły im wcielić pomysły w życie. I choć żadne z nich nigdy wcześniej z tańcem towarzyskim nie miało do czynienia w żadnej życiowej płaszczyźnie, ich weselny taniec był na miarę profesjonalistów. Do dziś polecają oni Egurrola Dance Studio każdemu kto szuka odpowiedniej szkoły tańca nie tylko w celu stworzenia niepowtarzalnego, weselnego tańca, ale też aby rozwijać swoje umiejętności i czerpać z nich radość w każdym stylu tańca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomysł na świetne zajęcie w czasie wolnym? Tak, to właśnie taniec!

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0