Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Odmłódź się o 10 lat!

maseczka odmładzająca

W dobie mnóstwa kremów odmładzających oraz chemicznych maseczek mających rzekomo odjąć nam lat proponujemy coś zgoła innego. Naturalna maseczka na twarz, po której twoja twarz będzie napięta, rozjaśniona oraz wygładzona. Pozwoli ona ona zmniejszyć zmarszczki. Jeśli będziesz stosować ją przynajmniej raz w tygodniu to już po pierwszym zastosowaniu zauważysz różnicę, a skóra twojej twarzy będzie wyglądać na 10 lat młodszą!

Maseczka odmładzająca

Do przygotowania tej prostej maseczki potrzebujesz białka jajka, miodu oraz cytryny. Najpierw ubij na sztywno białko, następnie dodaj odrobiny soku z cytryny, a na koniec jeszcze łyżeczkę miodu. Wymieszaj wszystko. Zanim nałożysz maseczkę oczyść dokładnie twarz i szyję. Teraz namocz ręcznik papierowy w roztworze i nałóż na twarz. Resztę maseczki możesz również nałożyć na ręczniki i delikatnie wklep. Całość zostaw na kwadrans a następnie przemyj twarz letnią wodą i nałóż jakiś delikatny krem.

Nie musisz wcale wydawać fortuny na „cudowne” kremy i maseczki ze sklepu. W tym przypadku to natura podsuwa najlepsze rozwiązania! Dołącz do tego uśmiech każdego dnia a przekonasz się, że wiek to tylko metryka w dowodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odmłódź się o 10 lat!

Artykuł przeczytasz w: 1 min
0