Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Odchudzające pudełeczka, czyli dieta pudełkowa

odchudzanie

Diety są jednym ze sposobów na zgubienie zbędnych kilogramów, jednak najpopularniejszą z nich jest tak zwana dieta pudełkowa, która w ostatnich latach zyskała na sławie i cieszy się dużym uznaniem wśród osób odchudzających.

Wygoda i oszczędność czasu

Dieta pudełkowa umożliwia znacząco zaoszczędzić czas, bowiem dania są przygotowywane na zlecenie klienta przez firmy specjalizujące się w dietetyce. Firmy cateringowe stawiają na wygodę osób będących na diecie oraz pozwalają na dobre zapomnieć o uciążliwych zakupach, kolejkach do kasy czy też przygotowywaniu potraw, które są niezwykle czasochłonne.

Warto również napomnieć, iż cateringi dietetyczne pozwalają wybrać odpowiednią dietę. Wśród nich, klienci mają możliwość dobrania posiłków do swoich potrzeb zdrowotnych, celów oraz w zależności od alergii. Diety pudełkowe zawierają między innymi produkty w pełni bezglutenowy, wegetariańskie, bądź wegańskie. Co ważne – jadłospisy najczęściej są konsultowane z klientami.

Znajdź najlepszą ofertę cateringu dietetycznego

Dieta pudełkowa została po raz pierwszy skomponowana w roku 2006, a dziś jest jedną z najczęściej stosowanych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Mimo to, osoby chcące przejść na dietę tego typu, poszukują wcześniej odpowiedniej oferty w swoim mieście. W tym też celu powstał Cateromarket – porównywarka polskich cateringów, która posiada w swojej bazie firmy z ponad 250 miast. Dzięki temu, odwiedzający porównywarkę internetową mają możliwość odnalezienia firmy specjalizującej się w dietach pudełkowych niezależnie od części kraju.

Cateromarket pozwala znaleźć catering dostarczający diety pudełkowe za pomocą stosowanej diety, bądź preferowanego detoksu, a także miejsca zamieszkania. Choć jeszcze do niedawna głównymi poszukującymi byli warszawiacy, to – jak przyznają przedstawiciele Cateromarket.pl – dziś stanowią niecałą połowę ze wszystkich potencjalnych klientów cateringów dietetycznych. Dużym zainteresowaniem cieszą się firmy z miast takich jak Kraków, Rzeszów, Białystok, Gdańsk i Szczecin, jednak coraz częściej cateringu poszukują również mieszkańcy mniejszych miasteczek.

Cateromarket prowadzi również niezależne testy cateringów, które polegają na anonimowym zamówieniu diety pudełkowej i zrecenzowaniu jej. Co więcej – strona ta pozwala w szybkim tempie znaleźć najlepszą i najbardziej dogodną ofertę firm z okolicy. Porównywarka jest podzielona między innymi na diety sportowe, odchudzające, vege, bezglutenowe oraz standardowe. Porównywarka ofert jest dostępna pod linkiem www.cateromarket.pl.

1 komentarz
  1. Mariona pisze:

    Catering dietetyczny to naprawdę świetna sprawa. Szczególnie dla tych, którzy nie potrafią gotować i zapychają się codziennie fast foodami. Taka dieta jest różnorodna i pozwala utrzymać wagę ciała. Sama stosuję i polecam znajomym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odchudzające pudełeczka, czyli dieta pudełkowa

Artykuł przeczytasz w: 2 min
1