Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Niezwykłe możliwości stomatologii estetycznej

szczęście

Chcesz cieszyć się perfekcyjnym, pięknym uśmiechem, pozbyć się wszelkich mankamentów, które sprawiają, że Twoje zęby wyglądają po prostu nieestetycznie. Współczesna stomatologia zna idealne rozwiązania, abyś mógł pochwalić się „uśmiechem gwiazdy filmowej”.

Nieograniczone możliwości

Współczesna stomatologia estetyczna zapewnia dla wszystkich pacjentów niemalże nieograniczone możliwości. Dzięki temu szybko i bezboleśnie możemy poprawić wygląd naszych zębów, zmienić ich kształt, kolor, uzupełnić braki a nawet zmienić położenie. Obecnie medycyna estetyczna cechuje się ogromną wiedzą, nowoczesnymi technologiami, dlatego może zapewnić każdemu pacjentowi piękny i nienaganny uśmiech. Rzec można, że poddanie się zabiegom to jedynie kwestia czasu, aby zęby stały się piękne, bez ubytków i cechowały się ogromną estetyką. Stomatologia estetyczna oferuje nam bowiem szereg różnorodnych zabiegów, z których na pewno warto skorzystać.

  • Wybielanie zębów

Hitem ostatnich lat w stomatologii estetycznej jest bez wątpienia wybielanie zębów. Dzięki takiemu zabiegowi masz możliwość otrzymać piękny, jednolity biały kolor dla wszystkich zębów. Wybielanie pozwoli nam więc pozbyć się przebarwień i plam. Najczęściej wybielanie odbywa się z pomocą lampy Beyond. Efekt otrzymujemy już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym. Możemy zdecydować się również na wybielanie zębów w domu. Pamiętać trzeba, że wówczas proces trwa około 10 dni i musi odbywać się pod kontrolą lekarza.

  • Licówki

Także licówki są świetną propozycją dla osób, których zęby cechują się przebarwieniami, bądź też mają brzydki kształt. Szybko i skutecznie z ich pomocą możemy zmienić kształt zęba, zamknąć duże szpary, oraz przywrócić im biały kolor. Obecnie najpopularniejsze są licówki porcelanowe i to one zapewniają najlepsze efekty zabiegu.

  • Korona, most protetyczny i implanty, czyli uzupełnienia stałe

Wielu z nas boryka się z problemem ubytków zębów, dlatego korona protetyczna jest świetnym rozwiązaniem. Przykrywa ona ząb, pozwala na jego rekonstrukcję i zaspokaja wszelkie wymagania estetyczne. Dzięki niej otrzymujemy wygląd autentycznego zęba. Z kolei most protetyczny stosuje się wówczas, gdy pacjent stracił pojedyncze zęby. Tą metodą można uzupełnić ząb na własnych zębach pacjenta, dlatego nie odbiega wyglądem od pozostałego uzębienia. Identyczną rolę spełniają implanty, dzięki którym wszelkie ubytki mogą zostać wypełnione.

  • Aparaty ortodontyczne

Stomatologia estetyczna walczyć może również z nieprawidłowym zgryzem. Wykorzystuje się tutaj aparaty ortodontyczne, które potrafią również działać cuda. Stosować je może każdy, bez względu na wiek i płeć zaś nieco cierpliwości w leczeniu sprawi, że nie tylko uzyskamy piękne zęby, ale również zadbamy o zdrowie.

Partnerem artykułu jest http://www.dentestetica.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Niezwykłe możliwości stomatologii estetycznej

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0