Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Najważniejsze zadania dobrego podkładu

makijaż

Planujesz zakup nowego podkładu, ale nie chcesz popełnić gafy, tak jak to się okazało z poprzednim fluidem? Chcesz zaczerpnąć trochę informacji, aby lepiej przygotować się do następnego zakupu?  Nie mogłaś lepiej trafić. Dziś przedstawimy Wam kilka najważniejszych rzeczy, które powinien zapewnić nam każdy dobry podkład do twarzy. Kosmetyk nie zawsze musi być drogi, aby spełniał wszystkie nasze wymagania. Wskażemy istotne elementy, które powinnaś mieć na uwadze oraz żeby podkład pasował indywidualnie do Ciebie.

Rodzaj cery

Każda z nas ma indywidualny rodzaj cery. To bardzo ważne, aby wybrany przez nas podkład uwzględniał to, dla jakiego typu skóry jest przeznaczony. Wyróżniamy cerę mieszaną, tłustą oraz suchą. Niektóre fluidy są uniwersalne i mogą korzystać z nich kobiety z każdym typem skóry twarzy. Naszym faworytem jest Bourjois Healthy Mix. Ten podkład nadaję się do każdego rodzaju skóry. Pozwala nam to na zaoszczędzeniu czasu przy wyborze kosmetyku i skupieniu się na innych istotnych jego właściwościach.

Nawilżanie

Jeśli do naszego makijażu niezbędny jest podkład, to zadbajmy o to, by produkt sprzyjał właściwemu nawilżeniu. Podkład nie tylko ma za zadanie ukryć niedoskonałości czy wyrównywać kolor skóry, ale przy każdym zastosowaniu zmiękczyć i nawilżyć skórę. W przypadku fluidu Bourjois Healthy Mix za nawilżanie odpowiada melon, który posiada właściwości zmiękczające oraz nawilżające. Dogłębnie odżywi i sprawi, że nasza skóra będzie wyglądała na o wiele młodszą, niż jest w rzeczywistości.

Rozświetlenie

Polecamy kosmetyki rozświetlające, dzięki którym na naszej twarzy pojawi się zdrowy i promienny blask. Fluidy dzięki swoim słonecznym drobinkom potrafią w delikatny sposób rozświetlić twarz, przykuwając przy tym uwagę innych. Orzeźwia oraz sprawia, że na naszej twarzy ubywa nam lat. Nawet jeśli produkt okaże się, że jest zbyt mocno rozświetlający i jego efekt rozświetlania jest dla nas za mocny, przy użyciu matującego pudru możemy poradzić sobie ze zbędnym blaskiem na naszej skórze.

Ton jaśniejszy

Nie wiesz jaki kolor będzie dla Ciebie odpowiedni? Poszukaj zbliżony kolor Twojej skóry, a później o jeden ton jaśniejszy. Niektóre podkłady po nałożeniu ciemnieją lub robią się cieplejsze i właśnie dlatego zalecamy kosmetyk, który będzie jaśniejszy o jeden ton. Ważne, aby kolor podkładu wkomponował się w naturalny odcień który już posiadamy, a nie zastępował nowym.

Przyjemna formuła

Na rynku do wyboru mamy kosmetyki o mocniejszym kryciu lub te lekkie, które sprawiają wrażenie, że nasza twarz pokryta została cienką warstwą kremu. W zależności od naszych potrzeb pamiętajmy, aby produkt miał przyjemną konsystencję oraz przyjazny skład dla naszej twarzy. Podkład Bourjois Healthy Mix dzięki swoim składnikom takim jak owoce, pięknie i świeżo pachnie. Dodatkowo należy zwrócić uwagę czy konsystencja podkładu nie tworzy na naszej twarzy efektu maski. Wybierajmy zatem kosmetyki lekkie, które sprawią, że nie będziemy czuły ich podczas codziennych czynności. Fluid od Bourjois można znaleźć np.  na stronie: https://drogeria.pl/pol_m_Marki_Bourjois_Bourjois-Healthy-Mix-964.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najważniejsze zadania dobrego podkładu

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0