Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Mass ATTACK – rewolucyjny produkt na masę mięśniową

mass

Dbałość o własne zdrowie i dobrą formę ciała staje się na szczęście czymś powszechnym. Każdy pragnie jak najlepiej wyglądać i prezentować się innym od jak najlepszej strony. Idealny wygląd pomaga w życiu zawodowym oraz prywatnym – przy tym jednak istnieją takie jego aspekty, o które można zadbać w każdej chwili (na przykład fryzura), ale i takie, których uzyskanie zajmuje sporo czasu i trzeba się natrudzić, by osiągnąć sukces.

Do tych drugich cech zaliczyć można wygląd sylwetki – czyli właściwą wagę, ilość tkanki tłuszczowej mieszczącą się w normie oraz ładnie zarysowaną tkankę mięśniową. Idealną sylwetkę można uzyskać tylko dzięki odpowiedniej diecie, a także właściwym ćwiczeniom prowadzonym systematyczne. Choć wymaga to samozaparcia i konsekwencji, można ułatwić sobie całą tę trudną drogę, włączając do diety wspomagający suplement – Mass ATTACK. Dlaczego właśnie ten? Co potrafi Mass ATTACK?

Kilka słów o Mass ATTACK

Mass ATTACK to suplement diety stworzony specjalnie z myślą o sportowcach, a także wszystkich tych osobach, które potrzebują pomocy w osiąganiu swoich celów związanych z nabieraniem masy mięśniowej czy też likwidacją zmęczenia potreningowego.

Mass ATTACK jest suplementem, który należy przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i dni, gdy się nie ćwiczy. Regularne stosowanie sprawia, że wiele procesów w ciele zachodzi dużo sprawniej, a zwłaszcza te, które pełnią kluczową rolę przy odchudzaniu i budowaniu tkanki mięśniowej. Jak każdy suplement, produkt ten pełni jedynie funkcje wspomagające, zatem zarówno trening, jak budowanie masy mięśniowej w czasie suplementacji to podstawa skuteczności Mass ATTACK, jednak istnieje szansa, żeby uzyskać trzy pomoce przy jednym zakupie. Razem z każdym produktem Mass ATTACK kupujący otrzymuje bowiem 30-dniową dietę dopasowaną przez ekspertów pod indywidualne potrzeby na podstawie wypełnionych ankiet, a także bezcenny poradnik treningowy, dzięki któremu przeprowadzanie ćwiczeń nastawionych na zdobywanie jakościowej masy mięśniowej stanie się przyjemnością. Takiemu pakietowi nie można się oprzeć – zwłaszcza że połączenie diety, suplementacji i treningu to najlepsze, co możemy zaoferować naszemu ciału.

Jak Mass ATTACK może pomóc?

Suplement diety Mass ATTACK jest mieszanką składników o szerokim zakresie działania – razem potrafią znakomicie pomóc w regulacji pewnych procesów zachodzących w ciele, przyspieszaniu budowy masy mięśniowej czy likwidacji zmęczenia po treningu. Dla wszystkich tych osób, które martwią się o swoje bezpieczeństwo – trzeba wiedzieć, że składniki znajdujące się w suplemencie zostały dokładnie przebadane z dbałością o zachowanie wszelkich procedur bezpieczeństwa, wobec czego nie ma mowy o pomyłce czy szkodliwości oferowanych substancji. Mass ATTACK to suplement w pełni bezpieczny, choć oczywiście przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe.

W produkcie MassATTACK znajdziemy następujące składniki:
– Tłuszcz (1,5 g);
– Węglowodany (43 g);
– Białko (50 g);
– Sól (0,2 g);
– L-leucyna (2600 mg);
– L-walina (1760 mg);
– L-izoleucyna (1580 mg);
– Kreatyna (czysta z 3 form – w ilości 6300 mg);
– Kolagen hydrolizowany (5000 mg);
– Tauryna (4000 mg);
– Fitosterole (190 mg);
– Witamina B1 (0,35 mg);
– Witamina B2 (0,45 mg);
– Niacyna (4,4 mg);
– Witamina B6 (0,4 mg);
– Foliany (110 μg);
– Witamina E (3,3 mg);
– Witamina C (24 mg);
– Witamina B12 (0,8 μg);
– Biotyna (15 μg);
– Kwas pantotenowy (3 mg).

Wartości podane w nawiasach wskazują na ilość danego składnika w produkcie Mass ATTACK. Jak widać, wartości te są dosyć spore, co przyczynia się do tak dużej skuteczności produktu. Wszystkie wymienione elementy posiadają pomocne działanie wspierające organizm człowieka w trakcie uprawiania sportu i intensywnych treningów. Między innymi białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej, kreatyna zwiększa wydolność fizyczną, gdy wykonujemy krótkie, ale intensywne ćwiczenia następujące kolejno po sobie, natomiast fitosterole wspomagają zdrową gospodarkę hormonalną, między innymi pomagając podnieść poziom testosteronu. Braki fitosteroli w diecie, niestety zdarzające się coraz częściej, mogłyby wywoływać blokowanie naturalnego dla sportowców metabolizmu powysiłkowego.

W produkcie znajdziemy również istotne dla zdrowia i formy aminokwasy BCAA, czyli L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę. One z kolei wspierają organizm w budowaniu silnej masy mięśniowej dobrej jakościowo i przy małym udziale tkanki tłuszczowej, jak również przyczyniają się do zmniejszania zmęczenia po intensywnych treningach. W produkcie znaleźć można również aminokwas hydroxyprolinę, który jest niezwykle istotny dla sprawnej regeneracji tkanki łącznej. Wpływa na lepszą ochronę stawów nieprzyzwyczajonych do intensywnego wysiłku. Witaminy zawarte w Mass ATTACK również są ważne i bardzo pomagają. Między innymi witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia, a witamina C pomaga w produkcji kolagenu, który zapewnia naczyniom krwionośnym zdrowie i właściwe funkcjonowanie. Witamina E zaś pomaga z kolei chronić składniki komórkowe przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Podsumowując, Mass ATTACK to produkt, który wyróżnia się skutecznością stosowania, silnym działaniem, bezpieczeństwem suplementacji, jak również interesującymi gratisami (indywidualny plan dietetyczny i poradnik). Z pewnością jest to suplement diety wart zainteresowania, który pomoże wszystkim rozpoczynającym swoją przygodę z treningiem w uzyskaniu wymarzonej formy.

Więcej informacji na stronie producenta www.MassATTACK.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mass ATTACK – rewolucyjny produkt na masę mięśniową

Artykuł przeczytasz w: 4 min
0