Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Łatwe ćwiczenia na schudnięcie

fitness

Siłownie i kluby fitness cieszą się coraz większą popularnością, jednak nie każdemu jest łatwo zdecydować się na wykupienie karnetu. Nie chodzi o koszty (chociaż cena także bywa jednym z powodów), lecz o pewien dyskomfort. Wiele osób nie czuje się najlepiej podczas przebywania w grupie ludzi, nie mówiąc już o ćwiczeniach. Dlatego też pomimo szczerych chęci i zamiaru zrzucenia nadwagi, cały plan spala na panewce.

Zatem jakie są ćwiczenia na schudnięcie, których nie trzeba wykonywać w zatłoczonej siłowni lub klubie fitness? Rozwiązaniem jest samodzielny trening w domu. Popularnym w ostatnim czasie urządzeniem używanym w domowych ćwiczeniach fitness jest platforma wibracyjna Vibromax albo orbitrek – są to przyrządy dobrze opisane i łatwo znaleźć instrukcję jak ćwiczyć korzystając z dowolnej wyszukiwarki. Przy odrobinie wiedzy i z odpowiednim sprzętem uda Ci się uzyskać szczupłą sylwetkę.

To dobra wiadomość zwłaszcza dla osób, które w obliczu nadchodzącej wiosny i lata zorientowały się, że nie wyglądają już tak dobrze w letnich ubraniach. Pora przekonać się, jak świetne efekty może przynieść regularny fitness trening wykonywany w domowym zaciszu.

Ćwiczenia w domu

Aby osiągnąć stosunkowo szybkie i widoczne rezultaty, wystarczy parę łatwych ćwiczeń. Bez problemu wykonasz je własnym domu, w dodatku nie są czasochłonne. Ważne, by ćwiczyć regularnie.

Znasz takie ćwiczenie jak nożyce? Jest z pozoru banalne i niepozorne, w końcu każdy kojarzy je z zajęć wychowania fizycznego z czasów szkolnych. Warto wiedzieć, że potrafi być bardzo skuteczne w spalaniu nadmiaru tłuszczu z brzucha. Aby prawidłowo je wykonać, należy: położyć się na plecach, ułożyć ręce równolegle do ciała, złączyć nogi na podłodze, unieść je na wysokość paru centymetrów i przez ok. 120 sekund zakładać na przemian jedna na drugą.

Kolejnym ćwiczeniem, idealnym do wykonywania w domu, są przysiady, zwłaszcza gdy chcesz wymodelować mięśnie ud oraz pośladków. Spalisz też sporo kalorii, bo nawet 200 w ok. 15 minut.

Jeśli jesteś bardziej wymagający i dysponujesz odpowiednim budżetem (nie chodzi o wysokie kwoty), możesz zaopatrzyć się w domowy sprzęt do fitness. W skutecznym odchudzaniu pomogą Ci systematyczne treningi kardio z wykorzystaniem rozmaitych sprzętów. Treningi możesz na przykład wykonywać 3-4 razy w tygodniu po ok. 30-40 minut.

Z domowych, przenośnych urządzeń poleca się taki sprzęt do ćwiczeń fitness, jak rowerek stacjonarny (treningowy), stepper czy tzw. orbitrek, czyli trenażer eliptyczny. To ostatnie urządzenie łączy w sobie zalety bieżni, roweru oraz steppera.

Platforma wibracyjna do ćwiczeń

Czas przedstawić pewien unikalny sprzęt do ćwiczeń fitness. Mowa o czymś, co wymaga niewiele czasu i wysiłku, a efekty, które zapewnia, pojawiają się szybko.

Brzmi obiecująco? Bez wątpienia. Urządzenie, które tak łatwo pomoże Ci wymodelować piękną, szczupłą sylwetkę, to platforma wibracyjna o nazwie GymForm VibroMax Plus dostępna w sklepie TV Okazje. Ogromną przewagą platformy wibracyjnej jest to, że z powodzeniem mogą z niej korzystać osoby o różnym stopniu doświadczenia i w różnym wieku. GymForm VibroMax Plus wytwarza specjalne wibracje, które stymulują spalanie tkanki tłuszczowej, poprawiają krążenie i korzystnie działają na stawy.

Platforma wibracyjna do ćwiczeń ma możliwość konfiguracji treningu, można wybrać program oraz intensywność. Wśród 10 programów ćwiczeń znajdziesz m.in. spalanie tłuszczu, redukcję cellulitu czy modelowanie mięśni nóg. Jak więc widzisz, trening w domu z platformą wibracyjną możesz swobodnie dopasować do swoich potrzeb i możliwości. GymForm VibroMax Plus to także urządzenie o kompaktowych wymiarach, łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu.

Platforma wibracyjna opinie w internecie ma w większości pozytywne, co dowodzi jej skuteczności. Wiele użytkowników chwali ją zwłaszcza za wszechstronność i za to, że jest bardzo prosta w użyciu, a jednocześnie nad wyraz skuteczna. Jak sądzisz, może GymForm VibroMax Plus będzie strzałem w dziesiątkę i będzie idealną alternatywą dla siłowni? Przekonaj się sam, jak bez wychodzenia z domu i małym wysiłkiem można w krótkim czasie schudnąć i wymodelować sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Łatwe ćwiczenia na schudnięcie

Artykuł przeczytasz w: 3 min
0