Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Jak kreatywnie zapakować prezent urodzinowy?

prezent

Prezent dla jubilata, jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia urodzinowego. Jako gość możesz sprawić, że nie tylko upominek będzie niespodzianką dla solenizanta, ale sam sposób jego zapakowania. Oto kilka pomysłów na efektowne opakowanie prezentu urodzinowego.

Upominek w wiaderku

Bardzo ciekawym pomysłem na zapakowanie prezentu, jest wykorzystanie plastikowego wiaderka. Wystarczy włożyć do środka tekturowy rulonik, który oddzieli właściwy prezent od dekoracji. Między ścianki wiaderka, a tekturę trzeba wsypać mnóstwo kolorowych kulek, które ozdobią wspomniane opakowanie. W tym celu można posłużyć się koralikami, albo malutkimi bombkami choinkowymi z brokatem. Po przygotowaniu pudełka, wystarczy włożyć do środka właściwy prezent urodzinowy. Jubilat z pewnością będzie zaskoczony już samym opakowaniem upominku.

Worek z prezentem

Świetnym rozwiązaniem na zapakowanie dużych prezentów, jest stworzenie worka. Wystarczy rozłożyć wybrany do pakowania materiał (najlepiej ozdobny, który zaciekawi solenizanta) i położyć na środku przygotowany upominek. Potem zebrać ze sobą wszystkie rogi i uformować estetyczny worek. Całość najlepiej związać gumką recepturką i przewiązać dużą kokardą, albo ozdobną tasiemką. Oczywiście do każdego upominku warto doczepić małą karteczkę z życzeniami, albo kolorowe ozdoby, jak koraliki, albo kuleczki.

Naturalny papier

Innowacyjnym rozwiązaniem jest też zawinięcie prezentu w brązowy, naturalny papier i samodzielne jego ozdobienie. Świetnym połączeniem jest ekologiczna faktura, naturalny sznurek i żywe dekoracje. W okresie Bożego Narodzenia doskonale nadają się do tego choinka i suszone owoce, a w czasie wiosny i lata kwiaty. Jesienią można dołączyć suszone liście i kasztany. Jest to bardzo pomysłowe rozwiązanie, które ucieszy nie tylko fana ekologii. Alternatywą, może być umieszczenie na upominku zdjęcia jubilata, który z pewnością będzie miło zaskoczony. Jeśli nie czujesz w sobie pierwiastka kreatywności, zawsze możesz wykorzystać papierową torbę i ozdobić ją dodatkami, według własnego uznania. Bardzo ciekawe wzory i modele znajdują się na: ecobagnetwork.eu/pakiety-torby-papierowe. Proponowane produkty dostępne są w czterech rozmiarach. Oferowane torby są nie tylko eleganckie, ale i ekologiczne, mogą być doskonałą bazą do samodzielnego ozdobienia.

Warto poświęcić czas i stworzyć własne opakowanie na urodzinowy prezent. Samodzielnie przygotowany pakunek jest wyrazem miłości, albo przyjaźni, którą darzymy solenizanta. Jubilat po otrzymaniu takiej niespodzianki z pewnością poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Świetnym dodatkiem do upominku jest kartka urodzinowa z życzeniami, albo bukiet kwiatów. Jeśli wiek solenizanta na to pozwala, z powodzeniem, można dołączyć również butelkę dobrego alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak kreatywnie zapakować prezent urodzinowy?

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0