Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Green Magma – opinie, skład oraz jak stosować suplement na odchudzanie?

green magma

Ostatnio coraz bardziej docenianym środkiem o prozdrowotnych właściwościach jest młody jęczmień. Sproszkowany sok z pochodzącego z ekologicznych upraw młodego jęczmienia można dostać w postaci preparatu Green Magma. Ma wszechstronne działanie. Działa przeciwzapalnie, pomaga w leczeniu cukrzycy, a przede wszystkim wspomaga odchudzanie.

Preparat Green Magma – skład

W przypadku wszystkich suplementów diety, takich jak Green Magma, skład ma niezwykle istotne znaczenie. W przypadku tego preparatu znajdziemy w składzie wyłącznie stuprocentowy, sproszkowany sok z młodego jęczmienia. Co więcej, pochodzi on tylko z ekologicznych upraw, w których nie wykorzystuje się żadnych pestycydów ani innych szkodliwych dla zdrowia substancji. Młody jęczmień, jaki jest używany do produkcji tego preparatu, uprawiany jest ponadto na odpowiednich wysokościach, które sprzyjają większej zawartości białka. Podlewa się go tylko zdrową wodą mineralną. Wszystko to razem sprawia, że otrzymujemy wyjątkowo zdrowy produkt.

Green Magma – jak stosować, aby zobaczyć efekty?

W różnych formach jest sprzedawany preparat Green Magma. Jak stosować każdą z nich? Niektórzy decydują się na tradycyjne tabletki, których przyjmowanie jest po prostu najwygodniejsze. Najskuteczniejszy jednak jest sproszkowany młody jęczmień, który rozpuszcza się w wodzie. Jedną płaską łyżeczkę preparatu miesza się ze szklanką wody. Taka porcja posiada tyle właściwości odżywczych, witamin i minerałów, co nawet kilogram owoców. Zaleca się spożywanie jednej lub dwóch szklanek dziennie takiego preparatu. Producent zaleca, aby pierwszą szklankę preparatu wypić rano jeszcze na czczo, a drugą wieczorem, najlepiej tuż przed snem i 2 godziny po kolacji. Taki sok pić należy powoli, małymi łyczkami, które przed połknięciem trzeba chwilę potrzymać w ustach.

Green Magma – opinie i efekty

Bardzo wiele osób chętnie korzysta z takich preparatów jak Green Magma. Opinie na ich temat bywają bardzo różne. Jest chyba tylu samo entuzjastów, co przeciwników. Green Magma doskonale sprawdza się jako suplement diety. To preparat o silnych właściwościach odżywczych, który po prostu warto stosować na co dzień. W dużym stopniu wspomaga odchudzanie, ale nie może być traktowany jako cudowny sposób na walkę z nadprogramowymi kilogramami.

Osoby, które właśnie tak go traktowały, są niezwykle zadowolone. Zgodnie twierdzą, że młody jęczmień poprawił ich trawienie, pomógł w ewentualnych problemach ze strony układu pokarmowego, także w oczyszczeniu organizmu. Poprawia się stan skóry i włosów, co najlepiej świadczy o pozytywnym działaniu tego preparatu. Bardzo wiele osób przyznaje także, że dzięki Green Magma ich dieta odchudzająca przebiegła sprawniej i szybciej. Wielu osobom udało się zrzucić nawet kilkanaście kilogramów bez efektu jo-jo. Udało się jednocześnie zapobiec niedoborom witamin i substancji mineralnych.

Do grona niezadowolonych użytkowników preparatu Green Magma należą natomiast ci, którzy uważają go za złoty lek na nadwagę i w celu zgubienia kilogramów używały tylko jego, nie pamiętając jednocześnie o zdrowym odżywaniu i uprawianiu sportu. W takich wypadkach samo branie ekstraktu z młodego jęczmienia niestety nie pomoże.

Green Magma – cena

W wielu miejscach można zakupić preparat Green Magma. Cena w większości z nich jest podobna. Za opakowanie 150 g sproszkowanego preparatu trzeba zapłacić około 150 zł. Preparat dostępny jest również w tabletkach. Opakowanie 250 tabletek to koszt około 140 zł.

Ewelina Bogusz

5 komentarzy
 1. Marta pisze:

  Stosowałam kiedyś suplement green magma. Dał bardzo fajne efekty, więc mogę go polecić innym. Oczywiście samo branie magmy nic nie da. Do tego trzeba właściwej diety.

 2. andzia pisze:

  Green magma pomógł mi schudnąć!

 3. Łukasz pisze:

  A ja używałem green magmy i efektów nie było. Dietetyczka powiedziała mi, żebym postawił na zdrową dietę i ruch.

 4. Janusz pisze:

  A słyszeliście o aferze z promocja na green magma? W koni ludzi robią!

 5. Ola pisze:

  Ktoś stosuje jeszcze green magma?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Green Magma – opinie, skład oraz jak stosować suplement na odchudzanie?

Artykuł przeczytasz w: 2 min
5