Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Ewa Chodakowska Turbo Spalanie – efekty ćwiczeń z Chodakowską

Ewa Chodakowska Turbo Spalanie

Turbo spalanie to jeden z popularniejszych zestawów Ewy Chodakowskiej. Nastawiony jest na jak najszybsze zgubienie zbędnych kilogramów. Jakie są zasady turbo spalania? Komu jest polecany i jakie są jego efekty?

Trenerka wszystkich Polek – Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska nagrała wiele treningów fitness. Turbo spalanie to jeden z nich, udostępniony do bezpłatnego korzystania w Sieci. Chodakowska zostanie zapamiętana dzięki m.in. Guinness record holder Biggest Training. W naszym kraju jest jedną z najsławniejszych trenerek, które promują zdrowy tryb życia. Według niej receptą na sukces jest motywacja do porzucenia dawnego trybu życia, odrobina wytrwałości i silnej woli, prawidłowe odżywianie, regularna aktywność fizyczna oraz regeneracja.

Dla kogo przeznaczone jest Turbo Spalanie Chodakowskiej?

Turbo spalanie Chodakowskiej to trudny program treningowy. Polecany jest szczególnie osobom, które mają dobrą kondycję i dobrze znają fitness. Początkujący mogą natrafić na spory problem w przebrnięciu przez cały plan treningowy i szybko się zniechęcić do ćwiczeń. Dlatego nie warto rzucać się na głęboką wodę, tylko zacząć od łatwiejszych ćwiczeń z Ewą Chodakowską. Dobrym treningiem dla początkujących jest trening skalpel – tej samej kobiety.

Turbo Spalanie – na czym polega?

Trening turbo spalanie jest ćwiczeniem interwałowym, to znaczy, że wykonujemy go bez przerwy, a intensywność wykonywania się zmienia. Ćwiczenia przedzielone są wysiłkiem typu kardio (marsz). Cały trening trwa 45 minut. Program angażuje wszystkie partie mięśniowe naszego ciała. Duży nacisk kładzie na mięśnie brzucha. W jednej rundzie wykonujemy dwa ćwiczenia, które zajmują 20 sekund każde. We wszystkich rundach wykonujemy 4 serie ćwiczeń.

Wykonując ćwiczenia musimy pamiętać o prawidłowym oddechu. Ćwiczenia siłowe wymagają od nas robienia wydechu w momencie największego spięcia mięśni. Zwiększa to efektywność ich pracy.

Efekty Turbo Spalania Ewy Chodakowskiej

By trening był efektywny powinniśmy powtórzyć go minimum 2 razy w tygodniu. Jednak najlepsze efekty przyniesie wykonywanie ćwiczeń co drugi dzień.

Jeżeli przykładamy się do treningów, wykonując je regularnie, to możemy spodziewać się, że po miesiącu wykonywania ćwiczeń nasze ciało się zmieni. Uzyskujemy spalanie tłuszczu, ujędrnienie ciała oraz wzrost tkanki mięśniowej. Rozrastanie się mięśni jest niewidoczne, dlatego kobiety, które nie chcą, aby urosły im bicepsy, nie muszą się tego obawiać. Dzięki turbo spalaniu Chodakowskiej jesteśmy sprawniejsi i mamy więcej siły. Jesteśmy wytrzymalsi oraz mamy lepszą kondycję – to kolejne pozytywne efekty ćwiczeń z Chodakowską. Dodatkowo, nie otrzymujemy tylko efektów wizualnych. Nasze samopoczucie się polepsza, a ogólny stan zdrowia również się poprawia, co możemy odczuć nawet po pierwszych zakończonych treningach turbo spalania.

Turbo Spalanie – opinie

Przeważnie na ten rodzaj treningu decydują się kobiety – widzimy to, kiedy przeglądamy fora internetowe oraz słyszymy wypowiedzi znajomych, rodziny, itp. Mimo to nie ma pisanej zasady, że tylko kobiety mogą wykonywać ćwiczenia z Chodakowską. Również mężczyźni, jeżeli chcą zgubić kilogramy, śmiało mogą wykonywać ten zestaw treningowy.

Łatwo jest się zniechęcić do turbo spalania Chodakowskiej. Praktycznie każdy podkreśla, że są to trudne ćwiczenia, że ciężko je wykonywać w całości. Jednak mimo że stopień trudności jest duży, to osoby, które regularnie ćwiczą, mogą pochwalić się dosyć dobrymi dokonaniami, widocznymi na swoim ciele. Z takich osób bije pozytywna energia. Chwalą zmiany, które zachodzą w ich ciele, co oznacza, że turbo spalanie pomaga i jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Trening początkowo trudny w późniejszych etapach może sprawić nam przyjemność – stopniowo nabierzemy wprawy i będziemy wykorzystywać naszą nowo pozyskaną kondycję, aby ćwiczyć coraz lepiej i dokładniej.

Dieta i zgubione kilogramy po treningu Turbo Spalanie

Dane mówią, że osoby, które stosowały turbo spalanie po miesiącu uzyskują od 3 do 5 centymetrów mniej w obwodzie brzucha oraz około 3 kilogramów mniej masy ciała. Ten wynik otrzymują osoby, nie stosujące żadnych zmian w diecie, nie stosujące żadnych suplementów. Jest to zatem spory wynik.

Musimy pamiętać, że jest to kwestia indywidualna i ściśle związana z organizmem każdego z nas. U innych osób zmiany zachodzić mogą szybciej lub wolniej. Duży wpływ na wynik naszych miesięcznych działań ma zaangażowanie podczas ćwiczeń i to, czy robimy przerwy w trakcie treningu, czy nie.

Trening zawsze powinien stanowić uzupełnienie zbilansowanej i zdrowej diety. Bez diety nie osiągniemy pięknej sylwetki. Najważniejsze jest zdrowie naszego organizmu, więc ćwiczenia i zdrowe odżywianie mogą nam tylko pomóc. Podziękujemy sobie za to po jakimś czasie. Bardzo dużym błędem jest drastyczne obcinanie kalorii podczas treningów. Organizm ma wtedy jeszcze większe zapotrzebowanie, by pozyskać utraconą energię z jedzenia. W taki sposób tylko sobie szkodzimy! Jeżeli zachowasz złotą zasadę spożywania 5 normalnych porcji zdrowego jedzenia (oczywiście w równych odstępach czasowych) oraz wprowadzisz do swojego życia ćwiczenia turbo z Chodakowską – efekty cię zaskoczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ewa Chodakowska Turbo Spalanie – efekty ćwiczeń z Chodakowską

Artykuł przeczytasz w: 3 min
0