Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Dowiedz się jak działają dwufazowe eliksiry od L’Oreal!

Dowiedz się jak działają dwufazowe eliksiry od L'Oreal!

Piękne lśniące włosy, które zachwycą i wzbudzą zazdrość wszystkich wokół? To możliwe i jak się okazuje – nie aż takie trudne do zrobienia. I wcale nie chodzi o to, by zostawiać fortunę u fryzjera. Wiele świetnych zabiegów można wykonać samodzielnie w domu – stosując regularnie dobre kosmetyki, takie jak dwufazowe eliksiry Elseve do włosów. Seria tych specyfików okazała się hitem, sprawdzamy dlaczego.

Współcześnie każda kobieta (a także i mężczyzna) wie, że wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny. Mówi się, że „jak cię widzą – tak cię piszą” i jest w tym mnóstwo prawdy. Człowiek zadbany jest dużo lepiej postrzegany przez otoczenie. Problemem dla wielu osób są włosy, które zniszczone, przesuszone, pozbawione blasku i prezentują się po prostu źle. Okazuje się, że wcale nie trzeba łapać się mocniej za kieszeń, by poszczycić się piękną czupryną. Pomocne są dwufazowe eliksiry Elseve, które poradzą sobie z nawet najbardziej niesfornymi kosmykami.

Włosy są narażone na szkodliwe czynniki zewnętrzne

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele muszą znieść nasze włosy. Ich codzienna stylizacja, suszenie gorącym powietrzem z suszarki, stosowanie prostownicy czy lokówki – to wszystko je niszczy. Do tego dochodzi np. intensywne słońce i wysoka temperatura, zimny wiatr czy deszcz. To między innymi właśnie z tych powodów z czasem naturalna bariera ochronna włosa jest uszkodzona. Na jego powierzchni mogą wówczas wystąpić mikroubytki. Włosy z każdym dniem stają się słabsze, cieńsze, szorstkie i pozbawione życia. Wówczas trzeba działać natychmiast. Doskonałym sposobem na przywrócenie im blasku są dwufazowe eliksiry Elseve. To idealna alternatywa dla kosztownych zabiegów.

Dwufazowe eliksiry Elseve – dlaczego są tak skuteczne?

Dwufazowe eliksiry Elseve powstały z myślą o włosach potrzebujących szybkiej i intensywnej regeneracji. Eksperci L’Oreal opracowali więc unikalną formułę, która w oka mgnieniu regeneruje i odżywia włosy. Spray jest lekki i nie wymaga spłukiwania. Do tego nie obciąża włosów oraz tworzy niewidzialną barierę ochronną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz przed puszeniem.

Wyróżnia się kilka eliksirów Elseve, dzięki czemu każdy może bez problemu znaleźć produkt odpowiadający potrzebom i spełniający oczekiwania. Do włosów farbowanych najlepiej sprawdzi się Elseve Color-Vive, z kolei do osłabionych z tendencją do wypadania – Elseve Arginine Restist x3. Dla osób z włosami potrzebującymi odżywienia stworzono Elseve Magiczną Moc Olejków, a dla pozbawionych gęstości – Elseve Fibralogy. Na włosy bardzo zniszczone najlepiej jest stosować Elseve Total Repair. Wszystkie wymienione dwufazowe eliksiry do włosów od L’Oreal będą jeszcze skuteczniejsze, jeśli sięgniemy po szampony, odżywki i maski z tej samej serii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dowiedz się jak działają dwufazowe eliksiry od L’Oreal!

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0