Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Dobrana para: stomatologia estetyczna i medycyna estetyczna

stomatologia estetyczna

Zachwycać wyglądem można jedynie wtedy, gdy jego całość jest dopasowana w najmniejszych szczegółach. Jeżeli zaś zaniedbasz jeden z elementów, to pozostałe starania i tak pójdą na marne. Wybitnie istotne jest to w przypadku tych części ciała, których nie można schować pod ubraniem czy grubą warstwą makijażu. Dlatego też, stomatologia estetyczna i medycyna estetyczna są tak doskonale dobraną parą.

Stomatologia estetyczna doda Ci pewności siebie

Dysponując zdrowym, równym nienagannie białym uśmiechem, uzyskasz pewność siebie i znacznie chętniej będziesz się uśmiechać. A przecież nie od dzisiaj wiadomo, iż taka postawa życiowa, dodaje nam atrakcyjności. Tak samo, jak korygujesz wady swojej figury, stosując zabiegi upiększające, podobnie możesz postąpić ze swoimi zębami. Od prostych zabiegów wybielających, po skomplikowane (ale jakże efektowne) zakładanie implantów czy licówek. Rozmawiając z drugą osobą, będziesz w stanie zamaskować np. nieestetyczne żylaki na nogach, jednakże nie uda Ci się ukryć ubytków w uzębieniu czy też szkliwa nadmiernie przebarwionego przez papierosy.

Pełna paleta zabiegów

Stomatologia estetyczna może pochwalić się całą gamą różnorodnych zabiegów, które będą pomocne praktycznie przy każdym typie dolegliwości. W jej zakresie znajdują się nie tylko zabiegi z zakresu wybielania zębów ale również te, które znacznie bardziej inwazyjnie poprawiają ich kształt czy długość. Efekty wykonanych zabiegów są wyjątkowo trwałe i znacząco poprawiają jakość życia. Dużą popularnością cieszą się implanty i licówki, które pozwalają na uzyskanie hollywoodzkiego uśmiechu, niezależnie od tego, jaki stan początkowy zębów posiadasz. Jest to jedna z tych części ciała, która oferują najbardziej spektakularne efekty wprowadzonych zmian.

Stomatologia estetyczna to nie tylko piękno, ale i zdrowie

Stawiając na zabiegi, pochodzące z zakresu stomatologii estetycznej, możesz stać się posiadaczem wymarzonego wyglądu jak również znacząco poprawić swoje zdrowie. Ortodoncja, stanowiąca znaczący dział stomatologii estetycznej, odpowiada bowiem za leczenie wszelkich nieprawidłowości, pojawiających się w zakresie ułożenia poszczególnych zębów, jak i całego zgryzu. Pozwala skorygować problemy, wynikające z nieprawidłowej ilości zębów czy ich układu. W przypadku bardziej złożonych dolegliwości, sięga również do kości żuchwy i szczęki. Tego typu zabiegi, mogą całkowicie zmienić Twoje życie, jeżeli wreszcie poczujesz pewność siebie i nie będziesz unikać rozmowy, ze względu na nieestetyczny uśmiech.

Dbanie o siebie zaczynaj od… zębów

Pamiętaj, poprawiając swoją urodę, nie możesz pominąć zębów. Nawet włosy (u mężczyzn mogą być przecież zgolone na minimalną długość) nie stanowią tak dużej wizytówki Twojej elegancji, jak zdrowy i biały uśmiech. Świadczy on o dużej dbałości o higienę osobistą i sprawia, iż w pracy jesteśmy postrzegani jako bardziej wiarygodni zaś w kontaktach towarzyskich, znacząco zyskujemy na atrakcyjności. Zanim więc zainwestujesz w nowe piersi, redukcję cellulitu czy korektę uszu, zacznij swoją metamorfozę w gabinecie stomatologii estetycznej.

1 komentarz
  1. Iza pisze:

    Dla mnie stomatologia estetyczna, to dbanie o zęby. Czyli ciągła pielęgnacja. Nie tylko, żeby zęby były śnieżnobiałe, ale przede wszystkim zdrowe. Rozsądnie podchodzę do sprawy i wybrałam w Krakowie bardzo dobry gabinet: Dental Arts Studio
    Jestem bardzo zadowolona z usług lekarzy specjalistów. Mają szeroką gamę do zaoferowania jeśli chodzi medycynę estetyczną zębów. Dostałam parę rozsądnych wskazówek jeśli chodzi o żywienie i pielęgnację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dobrana para: stomatologia estetyczna i medycyna estetyczna

Artykuł przeczytasz w: 2 min
1