Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Dieta Colette Lefort

dieta Colette Lefort

Kto z nas nie marzył o diecie przy, której będziemy mogli jeść każdego rodzaju produkty. Francuska dietetyczna dokonała przełomu w tym temacie tworząc dietę Colette Lefort, przy której możemy w odpowiednich ilość jest wszystkie produkty. Bardzo często diety są bardzo skomplikowane, a na stworzenie odpowiedniego jadłospisu potrzebujemy sporo czasu i pieniędzy.

Zasady diety Colette Lefort

W diecie Colette Lefrot możemy zapomnieć o tych problemach. Łatwość stosowania tej diety przekonała wielu miłośników zdrowego odżywania oraz odchudzania. Zalecane w tej diecie jest jedzenie trzech, a nie pięciu posłów dziennie, co dla wielu może być wielkim zaskoczeniem. Główną zasadą tej diety jest całkowity zakaz łączenia białka i węglowodanów w jednym posiłku. Jemy albo to, albo to. Autorka tej diety stworzyła ja specjalnie z myślą o osobach, które nie lubią liczyć kalorii. Możemy teraz odłożyć kalkulatory i wyinstalować z naszych telefonów aplikacje z tablicami i listami kalorii. Nie jest nam to już potrzebne! W końcu możemy odetchnąć z ulgą i na spokojnie schudnąć. Dieta ta nawet przewiduje raz w tygodniu mały deser, co jest niesamowitą ulgą dla wielu z nas.

Plan żywienia w diecie Colette Lefort

Dieta Colette Lefort ma kilka głównych zasad. Najważniejsza jest całkowity zakaz łączenia białka i węglowodanów w jednym posiłku. Należy posiłki jeść trzy razy dziennie, a głód zapijać wodą. Jeśli odczujemy spadek energii możemy zjeść twarożek, który od razu uwolni potrzebne wartości odżywcze. Do posiłków należy pić gorzką kawę lub herbatę. Do naszych dań stosujemy jak najmniejsza ilość tłuszczy, możemy natomiast dodać do nich własnoręcznie przygotowany sos winegret. Nie należy również łączyć tłuszczów roślinnych i zwierzęcych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dieta Colette Lefort

Artykuł przeczytasz w: 1 min
0