Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Depilacja laserowa bikini – dlaczego warto rozpocząć ją właśnie teraz?

depilacja

Każda kobieta ceni sobie komfort i wygodę na co dzień, zwłaszcza jeżeli chodzi o jej wygląd! Idealnie gładka skóra, bez podrażnień czy wrastających włosków, może znacznie poprawić samopoczucie i zwiększyć swoją pewność siebie! Zgadzasz się z tym prawda?

Pomyśl teraz o tym, że jadąc na wakacje nie musisz pamiętać o tym, żeby zapakować kremy do depilacji czy maszynkę. Przez całe dwa tygodnie pobytu Twoja skóra pod bikini wygląda po prostu perfekcyjnie!

Co może Ci pomóc w uzyskaniu na stałe, nieskazitelnie gładkiej skóry w miejscach intymnych? Odpowiedź, jest prosta! Depilacja laserowa – laserem Light Sheer Duet!

Jak zacząć zabiegi depilacji laserowej bikini?

Przede wszystkim umów się na bezpłatną konsultację do sprawdzonego salonu depilacji laserowej. Tam doświadczony kosmetolog, przeprowadzi z Tobą wstępną konsultację, podczas której dokładnie opowie Ci, jak przebiega depilacja laserowa bikini, omówi ewentualne przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu, a także wykona próbę laserową.

Jest to bardzo ważny moment, ponieważ kosmetolog widząc włoski na skórze i Twoją karnację, może dopasować odpowiednie parametry lasera w taki sposób, aby zabieg depilacji przyniósł, jak najszybsze rezultaty.

Ile zabiegów depilacji bikini potrzebuję?

Jeżeli depilacja laserowa ma być w pełni skuteczna i przynieść Ci satysfakcjonujące efekty, potrzebujesz ok. 6 – 7 wizyt w salonie w odstępach 8 -12 tygodniowych.

Dzieje się tak dlatego, ponieważ światło lasera diodowego wpływa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli anagenie.Po pierwszej wizycie w salonie można pozbyć się ok. 20% owłosienia. Z każdą kolejną depilacją usuwa się ich coraz więcej! Końcowy efekt to zlikwidowanie zbędnego owłosienia w ponad 90%.

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Tak, jeżeli zdecydujesz się na depilację laserową bikini w sprawdzonym salonie kosmetycznym, to zabieg jest całkowicie bezpieczny. Ważne, żeby depilacja laserowa była wykonywana na certyfikowanym, medycznym sprzęcie – laserze diodowym przez doświadczonego kosmetologa.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do depilacji laserowej bikini?

Tak, decydując się na zabiegi laserowe musisz zapoznać się z ewentualnymi przeciwwskazaniami do jego wykonania. Do najczęstszych z nich należą:

  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • aktywna opalenizna na skórze
  • przyjmowanie światłoczułych ziół oraz leków
  • stosowanie samoopalaczy miesiąc przed zabiegiem
  • cukrzyca
  • choroby nowotworowe
  • epilepsja

Czy depilacja laserowa bikini jest bolesna?

Zabieg depilacji laserowej, przy użyciu lasera Light Sheer Duet jest całkowcie bezbolesny. Niewielki dyskomfort, który może się przytrafić u osób bardziej wrażliwych niwelowany jest poprzez specjalne kompresy chłodzące. Odczucia związane z depilacją mogą być porównywalne do lekkiego uszczypnięcia skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Depilacja laserowa bikini – dlaczego warto rozpocząć ją właśnie teraz?

Artykuł przeczytasz w: 2 min
0