Twoje źródło wiedzy o dietach i zdrowiu

Aerobiczna 6 weidera – czyli A6W

6 weidera

Zawiodła Cię kolejna metoda treningowa, czujesz niedosyt, pewne zdegustowanie, a nawet niechęć do dalszych ćwiczeń, gdyż nie widzisz żadnych efektów?

Mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. Chcielibyśmy Ci przedstawić nie tylko skuteczną, ale także efektywną technikę ćwiczeń, poprawiających wygląd Twojego ciała, jak i stan zdrowia. Jeśli nie słyszałeś o 6 Weidera, to znaczy, że do dnia dzisiejszego, nie zagłębiłeś się wystarczająco w techniki skutecznego budowania mięśni. No dobrze, ale skąd się wzięła, i czym jest tak naprawdę ta tajemnicza 6 Weidera?

6 Weidera to prosty sposób dla osób, które chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę oraz wyrzeźbić sobie wymarzone mięśnie brzucha. Wszystko to dostaniemy nie stosując żadnych restrykcyjnych diet czy głodówek.

6 Weidera to ćwiczenia fitness, które wzmacniają mięśnie, tworzą zgrabną sylwetkę oraz poprawiają kondycje. Za pomocą tych ćwiczeń, Twoje marzenia o wspaniałej sylwetce mogą zostać spełnione.

Dzięki treningowi zyskujesz bardzo wiele, bez problemu pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, a to spowoduje utratę zbędnych kilogramów. Rezultaty Twojej pracy będą widoczne w bardzo, krótkim czasie. Jedyne co można stracić w ten sposób to niepotrzebny tłuszcz.

Dzięki  A6W zyskasz także większą pewność siebie i pozbędziesz się kompleksów, znacznie poprawisz stan swojego zdrowia. Po tych treningach bez obaw możesz się świetnie prezentować i pokazywać swoje atuty. Wreszcie zaakceptujesz swoje ciało, a  inne osoby, będą Ci mogły jedynie zazdrościć tak cudownego i zadbanego ciała.

Geneza 6 Weidera

6 Weidera opracował kanadyjski trener Joe E. Weider, który już od dzieciństwa interesował się kulturystyką, oraz budowaniem własnej, nienagannej sylwetki. To on, stworzył takie zawody kulturystyczne, jak Ms. Olympia oraz Mr. Olympia, których renoma na całym świecie, jest bardzo wysoka. Wykreował większość magazynów o kulturystyce, które dziś znajdują się na rynku, lecz dopiero opublikowana w latach 50tych, szóstka Weidera, przyniosła mu rozgłos na cały świat. Co ciekawe, początkowy wzorzec tych ćwiczeń, posiadał 9 elementów nieskomplikowanych ćwiczeń, z czasem ewoluował do 6. To on, jako pierwszy, przedstawił podstawowe zasady, według których same ćwiczenia powinny być wykonywane, o których większość nie pamiętała. Chodzi jedynie o to, że ćwiczenia muszą być regularne, do tego nie wolno w żadnym wypadku zapomnieć o przestrzeganiu narzuconej sobie diety, rzetelność tych słów potwierdziły efekty, zresztą do dziś miliony ludzi na całym świecie, jest tego żywym przykładem.

Fenomen 6 Weidera

Zestaw ćwiczeń, który przygotował Weider, udowadnia, że w przeciągu około 42 dni, systematycznie powtarzanych czynności, można nie tylko spalić niechcianą i niepotrzebną tkankę tłuszczową, jednak także rozpocząć początkowe budowanie mięśnie naszego brzucha. Do dnia dzisiejszego, nikt nie wynalazł, bardziej efektywnego, zestawu ćwiczeń, oczywiście, tajemnica ich skuteczności, tkwi w ciągłym powtarzaniu, przez dany czas, tych samych ćwiczeń. Dzielimy je na etapy, i każdego dnia, zwiększamy ilość powtórzeń, jednak pamiętajmy o najważniejszym, nie wolno przystępować do takiego treningu, bez podstawowej rozgrzewki. Jest ona bardzo ważna, w innym przypadku, zamiast uzyskać popularnego czteropaka, możemy nabawić się niepotrzebnej kontuzji.

6 Weidera jest to jeden z najbardziej znanych na całym świecie zestawów ćwiczeń, który od pół wieku, przynosi już rezultaty, ludziom, stosującym go, przynajmniej dwa razy do roku, a nawet częściej.

Najważniejsze zasady 6 Weidera

  • Ćwiczenia muszą obejmować wszystkie partie mięśni, dlatego absolutnie zabronione jest pominięcie jakiegokolwiek ćwiczenia,
  • Należy zachować pełną kontrolę nad mieśniami, aby jak najdokładniej wykonywać każde ćwiczenie,
  • Zabrania się całkowitego rozlużniania mięśni w czasie ćwiczeń,
  • W momnetach kulminacyjnych każdego ćwiczenia zalecane jest utrzymanie napięcia mięśni przez kilka sekund.

Przestrzeganie tych zasad, odpowiednia dieta, regularność ćwiczeń sprawią, że osiągniesz wymarzony rezultat.

6 Weidera jest przeznaczona właściwie dla wszystkich, nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną istotne jest to, że chcesz poprawić swoją sylwetkę, a w tym pomoże Ci niezastąpiona 6 Weidera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aerobiczna 6 weidera – czyli A6W

Artykuł przeczytasz w: 3 min
0